içinde

Feliz Finance Token

Tokeni oluşturma fikri, insanların kriptoda etkileşim kurma şeklini basitleştirme arzusundan dünyaya geldi. Sadece yeni bir token satın almak istediğinizi ve reddit, Token avı, Token avcısı vb. Araştırma yapmak zorunda olmadığınızı hayal edin.

Likidite, takım, tedarik, kullanım durumu, kontrol ve Tokenomics ile alakalı sorular sorun. Feliz Finance bütün bu adımları ortadan kaldırır.

Feliz Finance ile edilgen gelir kazanın!

Feliz Finance, uzun vadeli başarı için kurulmuş bir kripto para birimi oluştururken sahiplerini ödüllendiren sağlam Tokenomics’lere haizdir. Yerel tokenin ilk deposu 1 katrilyondur. Lansmandan ilkin %50’lik bir ilk yanma olacak. Kalan tokenlerin %2si finansman listelerine, %6sı pazarlamaya ve %2si airdrop’lara gidecek. Kalan FELIZ Tokenlerin bir çok, ön satış esnasında yatırımcılara sunulacak.

Lansmandan sonrasında, Feliz Finance zeki sözleşmesi her alım satım işleminden %12 düşecek. Vergi ücretinin %3’ü direkt FELIZ sahiplerine yansımalarda, %5’i ise proje geliştirme, ekip maaşları, manuel yakma ve listeleme ücretlerinin finansmanına gidiyor. %2si daha çok reklam, poster, konsorsiyum ve yapılan promosyon çalışmalarını finanse etmek için marketing cüzdanına gidiyor. Son %2, FELIZ fiyat tabanını yükseltmek, oynaklıkla mücadele etmek ve sorunsuz ticareti kolaylaştırmak için likidite havuzuna gidiyor.

Feliz Finance Kullanım Şekli

FancyNomics: Hepsi bir arada kripto çözümü

FancyNomics, kripto yatırım dünyasında ezber bozmayı hedefliyor. Platform, kripto yatırımcılarının favori tokenlerini takip etmeleri, izlemeleri, takas etmeleri, tanıtmaları ve oylamaları için yeni ve kullanışlı bir yol sunuyor.

FancyNomics uygulaması, farklı kripto platformlarını bir arada sunmayı hedefliyor. FancyNomics kolay bir platformda birleştirmeyi amaçlıyor. Özelliklerden bir öteki ise, aynı pencerede birden fazla tokenin grafiğini seyretme imkanı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, reel zamanlı olarak fiyat ve piyasa değeri değişikliklerini takip edebilecekler.

Portföy izleyici, muayyen bir kripto paranın fiyatı yükseldiğinde veya düştüğünde kullanıcıları bilgilendirir. Tek bir tıklamayla otomatik kayma ile tatbik içi işlem yapmalarını kolaylaştırır. Uygulamanın ek olarak mobil ve web sürümlerinde kullanılabilen bir takas ve cüzdan işlevi vardır.

FancyNomics, dijital varlık piyasalarında kolaylıkla gezinmeye yardımcı olur. Platform, birden fazla araç ve hizmet sunan herkesin yeni favori kripto platformu olmaya aday. Uygulamadaki bazı premium özellikler, yalnızca Feliz sahiplerine sunuluyor. İnsanları token satın almaya ve uzun solukta HODL meydana getirmeye teşvik ediyor.

FELIZ sahipleri, kripto kullanıcılarının hareket halindeyken portföylerini takip etmelerini sağlayan tamamı bir arada sezgisel platform olan FancyNomics’e premium erişime haiz olacak. İlk beta sürümü, FELIZ lansmanından sonraki 1 hafta içinde kullanıma sunulacaktır.

Feliz Finance’ın Doxxed ve Rug Proof Projesi

Feliz Finance’ın Doxxed ve Rug Proof Projesi

Feliz Finance, kullanıcı fonlarının güvenliğini her şeyin üzerinde tutar. Yatırımcılara paralarını güvenilir bir tokene koyduklarına dair garanti vermeye çalışır. Bu amaçla takım, akıllı sözleşmelerini incelenmek suretiyle gönderdi. Tam bir TechRate denetiminden geçti. Sırada kabul edilen blockchain güvenlik uzmanları Certik tarafından ikinci bir kontrol var.

FancyNomics, en çok güvenlik için yayınlanmadan ilkin denetlenecek ve sertifikalandırılacaktır. Cloudflare, hem platformu bununla beraber web sitesini DDOS saldırıları şeklinde tehditlerden koruyacaktır.

Feliz Finance ekibi, topluluk üyeleriyle güven oluşturmak için tamamen Doxx’a haizdir. Ekip, marketing cüzdanını yedi gün ve listeleme cüzdanını bir ay süreyle kilitlemeyi planlıyor. Ayrıca likidite havuzunun %100’ü Pinksale’de bir sene süresince bir dolapta kilitlenecektir.

Feliz Finance token nereden ve iyi mi alınır?

Feliz Finance (FELIZ), 12 Aralık 2021, saat 15:00 (15:00) UTC’de yapılması planlanan ön satış sırasında yatırımcılara sunulacak. Başarılı ön satıştan sonra PancakeSwap’ta listelenerek ticarete başlamış olacak.

FancyNomics’e yatırım yapmak ve FELIZ Tokenı elinde tutmak isteyen kullanıcılar, Feliz Finans internet sitesindeki ön satış bağlantısına yada Telegram’daki PİNNED bağlantısı aracılığıyla erişebilirler. Ayrıca, token ile alakalı daha çok bilgi edinmek ve öteki soruların yanıtlarını almak için Feliz Finance CEO’su Ms. Victoria ile muhtelif Telegram gruplarında yaklaşan AMA oturumlarına katılabilirler. Her AMA’daki en ilginç beş sual için 100 dolarlık armağan havuzundan pay verilecek.

SHIBA INU Shıb Coin Yakıma Hazırlanıyor ! Metaverse hazırlığında !

meyve bahçesi

Meyve Ağaçlarında Çiçek Oluşumu ve Hasat Sonrası Gübrelemesinin Önemi