içinde

Fidelity’den Timmer Bitcoin’i Ucuz Buluyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Fidelity Investments global makro yöneticisi Jurrien Timmer, Bitcoin‘in mevcut düzeylerde “ucuz” olduğunu argüman ediyor. Dünyanın en büyük kripto para ünitesi Bitcoin’in fiyatının şu anda 2014 düzeyinde olduğuna da dikkat çekiyor.

Jurrien Timmer: Bitcoin Fiyatını Uzun Periyot Yatırımcıları Belirliyor

Fidelity Investments analisti Jurrien Timmer‘a nazaran, son vakitlerde meydana gelen satış, uzun bir müddetten sonraki en büyük çok satım durumunu karşımıza çıkardığını söylüyor. Analist, son Bitcoin toparlanmasının temel olarak kripto para piyasasına kısa müddetli giren kullanıcılar yerine uzun vadeli yatırımcılar tarafından yönlendirildiğini de belirtti. En az on yıl boyunca satılmadan tutulan Bitcoin’in pazar hissesi bugünlerde yüzde 13’e yükseldi. Boğaların tekrar tekrar 24.000 doların üzerine çıkamamasının akabinde Bitcoin şu anda 23.500 dolar düzeyinde süreç görüyor.

Şubat ayında Timmer, Bitcoin‘in benimsenme suratını, büyümesi 90’ların ortasından bu yana klasik bir S eğrisi modelini izleyen teknoloji devi Apple‘ınkiyle kıyasladı. Fidelity, internet benimseme eğrisini yansıtan bir S eğrisi de sundu. Bu türlü bir senaryoda, şirket Bitcoin fiyatının 144.000 dolara ulaşacağını ön görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Redditör, Kripto Fiyatlarını Kestirim Eden Bir Bot Paylaştı Webilginç Kripto Para Haber

Tether, Rezerv Raporları için BDO Italia ile Ortak Oldu Webilginç Kripto Para Haber