içinde

FlokiMooni’nin ekosistemi ısınıyor: NFT koleksiyonu yakında piyasaya çıkıyor

FlokiMooni’nin Ekosistemi Yakında bir NFT Koleksiyonu başlatıyor. Son 2 aydır Market’te olmak, büyük liglerin bir parçası olmaya hazır.

18000’in üzerinde sahibiyle, $FLOKIM’in inanılmaz büyümesi, pazarda ciddi ilerlemeleri ve Twitter ve Telegram’da şimdiden 55k’lık şaşırtıcı bir çevrimiçi takipçi tabanı ile şaşkınlıktan başka bir şey bırakmadı. Bu güçlü toplum şu anda 3 Milyon Piyasa Değerinde bulunuyor.

Aynı şekilde, FlokiMooni, meme tokenlerinin heyecanını güçlü bir kullanım durumuyla dengeleme çabasında büyüme emareleri gösterdi; ve işte büküm geliyor. Yalnızca toplumsal medya fanatiklerinin sadakatine bağlı olan herhangi bir meme madeni parasından farklı olarak, FLOKIM, kullanım durumuyla büyük ölçüde tanınan pazardaki bir sonraki lider kripto rakibi olmak için bir iz bıraktı.

Biraz rakamlardan bahsetmeye ne dersiniz?

Flokimooni, meme tokenlerinin özelliklerini reel fayda ile tevhit fikriyle piyasayı sallıyor, her bir FLOKIM’in 0.00000447 dolardan fiyatlandırılmasıyla, önceki senenin 14 Kasım’ında bütün zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şu anda 0,0000006152$’dan muamele görüyor ve tüm zamanların en düşük seviyesi 26 Ekim 2021’de 0,0000009372$’dan görüldü. Sonuç olarak, liglerde yeni bir oyuncu için.

FLOKIM artık meme parası değil, hayır, bir hareket, oyunun kurallarını değiştiren bir şey . Kripto alanındaki en modern yeteneklerle hem meme belirteçlerinin avantajlarını bununla beraber gerçek uygulama projelerini birleştirmek, FlokiMooni World, dex, launchpad, NFT marketplace ve nadir NFT koleksiyon drop isminde NFT oyunu kazanmak için yeni oyun ile tam bir defi ekosistemi geliştirir.

Peki ya risk, değil mi? FlokiMooni’deki kripto ustaları bu tür endişeleri oldukca iyi anlıyor gibi görünüyor. Sonunda sönme riski, kuvvetli bir olaydan mahrum meme jetonları üzerinde bir alev şeklinde yanar. Bu nedenle, yeni kripto profesyonelleri, meme belirteçlerinin önerilmiş olduğu faydaları almayı üstlendi, ancak faydadan ödün vermekten kaçındı.

Ek olarak, FLOKIM’in yakın gelecekte yeni oyunlarının lansmanının yanı sıra bir NFT metaverse düzenleyeceği duyurusu da bütün kullanıcıları çok heyecanlandırdı. Avantajlarının çoğuyla birlikte, erken sahiplerine NFT airdrop’ları da sunulacak. Ve hayır, sürprizler burada bitmiyor. Ayrıcalıklar arasında ayrıcalıklar vardır. Ne kadar ironik. Jetonları elinde tutmaya karar verenler, uzun solukta fiyat artışının yanı sıra, $Doge cinsinden armağan olarak %3 muamele tutarı alacaktır. FlokiMooni’nin harbiden iyi mi hizmet edeceğini bildiğini söylemek güvenilir.

Ayrıca FLOKİM’e gelmek INTERFI tarafınca denetlenmiştir . Üzerinde bolca miktarda veri ve teknik incelemeden oluşan resmi FlokiMooni internet sitesi ile geliştiriciler kendilerini sınırlamazlar ve hızla büyüyen hayran kitleleriyle duyurular ve bilgi paylaşımı için Twitter’ı yaygın olarak içeren toplumsal tanıtıcılarını iyi kullanırlar.

FlokiMooni şu anda NFT koleksiyonunu oluşturmak için çalışıyor ve koleksiyonun lansmanının yeni yılda gerçekleşeceğini duyuran bir teaser yayınlandı. Halihazırda paylaşılmış olan birtakım önizlemeler ve yakında çıkacak olan ‘kazanmak için oyna’ oyununda NFT’nin faydası ile, ender NFT düşüşleri değerlidir ve hayranlar sabırsızlıkla daha fazlasını beklemektedir.

FlokiMooni bir ekosistem oluşturmaya hazır. Başlangıç ​​olarak, Ocak ayının başlarında yeni FlokiMooni internet sitesiyle birlikte yeni yıl bir patlama ile başladı. Jan ne olursa olsun iyi bir ay, Dapp sürümü de ilk çeyrekte gerçekleşiyor. FLOKİM bu sene NFT koleksiyonu ile karşımıza çıkmaya hazır. ‘Kazanmak için oyna’ oyunu – FlokiMooni World’ün de bu sene piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son olarak, CEX listesindeki güncellemeler hala planlanıyor ve bu sene duyurulacak.

Bu, $FLOKIM adlı hızla ilerleyen yeni kripto para birimi hakkındaki bilinenlerle ilgili. Bunun ilerleme şekli, pazarın geleceği, içindeki bu yeni oyuncuyla tahmin edilebilir bir halde başarılı. Hayranlar ve ağları, FlokiMooni’nin yaklaşan projelerini endişeyle bekliyor. Ve FlokiMooni World yeniden de vakit koymak için mükemmel bir ortam.

FlokiMooni hakkında daha fazla bilgi edinmek için toplumsal hesaplarına ve web sitesine göz atmayı unutmayın.
Web sitesi: https://www.Flokimooni.Com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Para Kredi Kartı Nasıl Çalışır?

Galaxy Heroes NFT Pazarını Başlattı, Listeleme Ücretlerini 10 Kat Azalttı