içinde

Fortnite Geliştiricisinden Blockchain Yarış Oyunu Adımı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Battle Royale çeşidindeki tanınan oyun Fornite‘ın geliştiricisi Epic Games, piyasaya sürülmeye hazırlanan yarış oyunu için Animoca Brands’in yan kuruluşuna takviye verdi.

Hızla gelişen blockchain teknolojisi birçok yeniliğe altyapı oluşturmaya devam ediyor. Birçok klâsik ve çağdaş çalışma bir ortaya geliyor. Bunun en taze örneklerinden biri de klâsik bilgisayar oyunu geliştiricisi Epic Games ve oyun yazılım geliştiricisi Animoca’nın blockchain tabanlı bir oyun için güçlerini birleştirmesi oldu.

Animoca Brands’in Yan Kuruluşu, Fortnite Geliştiricisine Blockchain Desteği

Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan Avustralyalı bağımsız oyun geliştiricisi Grease Monkey Games, yeni bir blockchain tabanlı motor sporları oyunu geliştirmek için görüntü oyunu devi Epic Games’ten finansal takviye aldı.

Epic Games’in MegaGrant fonundan takviye alan Grease Monkey Games, Torque Drift 2 olarak isimlendirdiği yarış ve P2E (Play To Earn) oyunu için Unreal Engine oyun motorundan güç alacak.

Oyuncular oyun içerisinde, NFT kesimleriyle, arabalar, çıkartmalar ve özel ögeler kullanarak kendi garajlarını oluşturacaklar. Ayrıyeten, kendi modifiyeli araba NFT’lerini oluşturabilecekler ve bunları daha sonra Torque Drift 2 pazarında paylaşılıp satılabilecekler.

Motorsporlarına dayalı drift oyunu Torque Drift 2’nin 2022 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Düşüyor! Bitcoin Kaç Dolar? 19 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Hodlnaut, İflas Sonrası Kurtarma Gayreti Veriyor Webilginç Kripto Para Haber