içinde

FTX CEO’su Ethereum’un En Önemli Rakibinin Solana Olduğunu Söylüyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

FTX kripto para borsası CEO’su Sam Bankman-Fried Ethereum’un (ETH) en güçlü rakibi olarak Solana’yı (SOL) gördüğünü söyledi.

FTX CEO’su, Forbes ile yaptığı bir röportajda Ethereum’un en güçlü rakibi olarak Solana’yı gördüğünü lakin medyaya yansıyan birtakım haberlerle prestijinin zedelendiğini düşünüyor.

FTX CEO’su:

Adil olmak gerekirse yansıyan berbat haberlerle birlikte Solana’nın şu anda en az paha verilen token olduğunu söyleyebilirim.

Teknolojik açıdan üzerine çalışabilecek çok şey vardı lakin şu anda yalnızca üçte ikisi yapılabildi. Kalan üçte birlik kısmın üzerinde de çalışılacağını düşünüyorum. İnsanların Solana özelinde gözden kaçırdığı şey ağın sonlarını her test ettiğinizde bir problemle karşılaşılması. Rastgele bir blockchain bunu yapmaya kalkışsaydı ağı kullanılamaz olurdu. Bu neyin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesinin tespit edilmesi açısından hakikat bir usul. Problemlerin tabi ki daha evvelden çözülmesini dilerdim bu daha güzel olurdu. Fakat blokzincirin geliştirilebilmesi açısından neyi ne kadar zorlayabileceğinizi görmek gerçek yoldur.

CEO, Solana hakkındaki görüşlerinin büsbütün şahsî olduğunu ve rastgele bir yatırım tavsiyesi olmadığını da kelamlarına ekledi. Yazımız yazılırken Solana 40 dolardan süreç görüyor. Solana’nın aktüel fiyatı şöyledir:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tayland Bankası, CBDC İçin Pilot Çalışmasına Başlayacak Webilginç Kripto Para Haber

Binance CEO’su ve WazirX Kurucusu Ortasındaki Tartışma Devam Ediyor Webilginç Kripto Para Haber