içinde

REN COİN Alameda/FTX çöküşüne cevaben Ren 2.0’ı açıkladı

ren coin
ren coin

“FTX Accounts Drainer” olarak bilinen Ethereum cüzdanı, 27. en büyük ETH adresi olduktan sonra geçtiğimiz hafta topladığı Ethereum’u boşaltmaya başladı. 19 Kasım 2022’de cüzdanda 250.735 ETH vardı.

ren coin anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

20 Kasım’da cüzdandan yaklaşık 50.000 ETH aktardı. Bu da 58.3 milyon dolara denk geldi.

Bu satıştan sonra 27. en büyük Ethereum cüzdanı konumundan 37. sıraya düştü. Ren’in Bitcoin ağ geçidinden yararlanan varlık, Bitcoin karşılığında Ethereum’u satıyor.

Onchain analizi, “FTX Accounts Drainer”ın 50.000 ETH’yi, Ethereum Blockchain’inde Bitcoin’i (BTC) simgeleyen bir platform olan Ren’in Bitcoin ağ geçidi aracılığıyla gönderdiğini gösteriyor. “FTX Accounts Drainer”ın kimliği şu anda bilinmiyor.

Bazıları onun kötü niyetli bir saldırgan olduğunu düşünmekte, diğerleri onun eski bir FTX yöneticisi olduğuna inanmakta.   Borsanın 100’den fazla ERC20 tokenının bulunduğu diğer adresine bir haftadır dokunulmadı.

Buradaki coin’ler, yaklaşık 189 milyon dolar değerinde. Ren’in Bitcoin ağ geçidi üzerinden satışı seçmesi, kullanıcının ETH karşılığında Bitcoin almak istediğini gösterir. Peki,  WBTC’ye geçiş yapmak yerine neden Ren kullanıldı?,

WBTC’nin Bitgo tarafından yönetilmesi nedeniyle seçilmediği aktarılmakta. Renvm protokolü, Ethereum tabanlı olmayan kripto para birimlerini temsil eden tokenları da çıkarıyor.  WBTC gibi tokenize edilmiş BTC ürünleri popüler olsa da, RENBTC çok daha az likittir.

Ren 2.0 duyurusu geldi

Ren Bridge projesi, 18 Kasım’da “Ren Community” Medium blogunda paylaşım yaptı. Alameda Research ile ilerlemeyi planladığı yolları duyurdu. Alameda’nın geçen yıl platformu “bir ortaklığın” parçası olarak satın almasından bahsetti. FTX etkinliğinin sonuçlarının ardından,

Ren açıklaması;, Ren’in geliştirme ekibinin yalnızca yıl sonuna kadar yönetecek kadar finansmana sahip olduğunu açıkladı.

Bu bahsedilen sınırın 4. çeyreğe kadar sürmesiyle Ren ekibi, Ren 2.0 adlı açık kaynaklı ve topluluk tarafından işletilen bir sürüm geliştirmeye karar verdi. Ren, Ren 1.0’ın ‘gün batımına’ yönelik bu geçişin, kullanıcıları, protokolün bütünlüğünü korumak ve Ren 2.0’da tamamen topluluk kontrollü bir ağ kurulmasını sağlamak için yayınlandığını açıkladı.

Ren, bu sürecin yakında başlayacağını ve yazma işlemlerinin 30 gün süreyle etkin kalırken para çıkarma işlemlerinin devre dışı kalacağını açıkladı. Lansmandan sonra Ren, bu ağ yükseltmesi ile tamamen merkeziyetsiz ve topluluğa ait bir zincirler arası ağ sağlayacağını iddia ediyor.

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cardano ADA Coin DUST Nedir?

SNM SONM Coin

Son Günlerde Binance de 70x Yapan SNM SONM Coin Nedir? SNM SONM Coin fiyat !