içinde

Futbolcu Peleden Pele NFTleri 

Kripto Para Haber – Popüler olarak Pelé olarak bilinen Edson Arantes do Nascimento, artık futbol sahasındaki mucizevi emekleri için değiştirilemez tokenler (NFT) kullanarak onurlandırılacak.

Pele’nin NFT’leri

Son haberlere göre, 2 Mayıs’ta Ethernity Chain platformunda yeni bir Pelé NFT koleksiyonu yayınlanacak. Eşsiz dijital koleksiyonlar, Avustralyalı bir konsept sanatçısı ve Visual Lab olan Kingsletter tarafından oluşturuldu. Pelé’nin fiziksel eski kartlarının hayattaki en değerli ticaret kartları bulunduğunu belirtmek icap eder. NFT, futbol endüstrisindeki geleneksel kartlarla benzer bir itibar kazanmayı umuyor.

İlk toplu sürümün ardından, platform bir süre sonra başka bir Pelé NFT kart serisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Özellikle, NFT satışlarının % 90’ı, kendini yoksullukla savaşım eden evlatları güçlendirmeye ve eğitmeye adanmış dünya çapında bir hayır kurumu olan Pelé Vakfı’na gidecek.

Ethernity CEO’su ve kurucusu Nick Rose Ntertsas, en kapsamlı NFT koleksiyon kitaplığını meydana getirmeye odaklandıklarını belirterek, Pelé’nin NFT’lerinin platform için mühim bir kilometre taşı olduğunu belirtti.

Bitcoin BTC Nedir?