içinde

Galaxy Heroes NFT Pazarını Başlattı, Listeleme Ücretlerini 10 Kat Azalttı

Galaxy Heroes, 10 Ocak 2022’de bir basın açıklamasına göre NFT pazarını başlattı. Binance Akıllı Zincir (BSC) tabanlı NFT pazarına, ucuza basıp NFT’leri rahatlıkla satmak isteyen yaratıcılar ve projeler ücretsiz olarak erişilebilir.

NFT‘ler Pazar Yeri Başlatıldı
Aktivasyondan hemen sonra, 2500 kötü karakterden oluşan ikinci GHC koleksiyonu bir saatten kısa sürede tükendi. Bu satıştan önce, rastgele oluşturulmuş 2500 süper kahraman teklifi geldi. Her iki durumda da, müzayede katılımcılarına dağıtılan edinilmiş NFT’ler, değişen nadirlik ve dolayısıyla kıymet ile farklı niteliklere sahipti.
Özellikle, GHC Koleksiyonu ve Süper Kahramanlar NFT’lerinin sahipleri, NFT pazarının listeleme ve muamele ücretlerinden ödüller alırken pasif BNB geliri elde etmek için satın almalarını riske atabilir. Kazanılan ödüller, stake edilen NFT’nin nadirliğine bağlı olarak değişecektir. Beklendiği benzer biçimde, nadir GHC NFT’lerinin pay sahipleri daha çok armağan kazanacak.

Ocak 2022’nin ortasına kadar, NFT pazarı daha da fazla kullanıcı çekerek çekiş kazanmaya devam ediyor. Şu anda koleksiyon müzayedesinden 1 ile 100 BNB arasında 100’den fazla Kahraman var. Ayrıca 350’ye yakın destansı kahraman ve kötü karakter da listeleniyor.

Lansman hakkında yorum yapan Galaxy Heroes’un kurucusu Brian Sumner şunları söyledi:

“Koleksiyondan 100’den fazla Kahraman, Pazaryeri’nin lansmanından sonraki birkaç gün arasında, 1-100 BNB içinde değişen bir listede listelendi. NFT pazarının başlatılmasından günler sonrasında, ikinci GHC fena adamlar koleksiyonu gösterildi ve 2500 nane koleksiyonu, daha kısa müddette tükendi. Bir saat. Galaxy Heroes Coin pazarı artık hemen hemen 350 destansı kahraman ve kötü adamla dolu.”

NFT Listeleme Ücretleri 10 Kat Düştü
Pazar, yüksek ilgiyi açıklayan Galaxy Heroes’un kullanıcı merkezli yaklaşımı üzerine kuruludur. Ancak, GHC NFT pazarının etkinleştirilmesine eşlik eden mühim bir büyüme, ekip tarafından atılan stratejik adımdır. En önemlisi, listeleme maliyetini 0,1 BNB’den 0,01 BNB’ye 10 kat düşürdüler. 0.1 BNB’lik başlangıç ​​tutarının çok yüksek olduğunu ve NFT pazarını geliştirmede verimsiz olacağını düşündüler.
Daha ilkin olduğu benzer biçimde, platform her satışın başarı göstermiş bir halde tamamlanması için yüzde iki ücret alacaktır. Diğer pazarlarda olduğu şeklinde platformun kasasına yönlendirilmek yerine, elde edilen gelir, GHC NFT’lerinin alıcılarını ve toplayıcılarını ödüllendirmek için kullanılacaktır. Bu nedenle, pazarın faaliyeti direkt NFT sahiplerine yarar elde edecektir.

Kullanıcı Deneyimini Artırmak için Gezinme İyileştirmeleri
Pazar yerinin lansmanı, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve portalın işlevselliğini genişletmek için mühim iyileştirmelerin yapıldığını da gördü. Örneğin, kullanıcılar süratli bir halde gezinebilir ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi elde eden listeler içinde hareket etmeden öğelerin estetiğini ve ayırt edici özelliklerini hemen görebilir.
Ayrıca, geliştirme ekibi yeni bir filtre sistemi tanıttı. Kullanıcılar, fiyat ve açık artırma türü dahil olmak üzere değişik kriterlere göre NFT’leri arayabilir. Örneğin, mevcut NFT’leri en düşük liste fiyatından en yükseğe doğru sıralayan bir filtre, kullananların onaylanmadan ilkin tercih ettikleri aralığı belirtmelerini de gerektirir. Bu kullanışlı bir giriştir ve kullanıcılara, aksi takdirde listelenmiş NFT’leri tarayarak durmadan göz atmak için harcayacakları saatler kazandırır.

Faydalanmak için GHC Token Standı
NFT pazarının başarısı, topluluk odaklı bir BEP-20 ahenkli belirteç olan GHC madeni parasına fayda sağlayacaktır. Göreceli olarak düşük işlem ücretleri nedeniyle BSC ağında dolaşmaktadır. GHC madeni parası, Gate.Io ve MEXC Global dahil olmak üzere 25’ten fazla borsada listelenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

FlokiMooni’nin ekosistemi ısınıyor: NFT koleksiyonu yakında piyasaya çıkıyor

Malezyalı Selfie’leri NFT’ye Dönüştürdü, Sadece 5 Gün İçinde Milyoner Oldu