içinde

GameFi Şirketi Murasaki 1.5 Milyon Euroluk Fon Topladı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

GameFi şirketi olan Murasaki, Japon kuluçka fonu tarafından yürütülen çeşitte 1.5 Milyon euroyu kasasına koyarak kapattı.

Blockchain üzerinde merkeziyetsiz oyunlar geliştiren oyun stüdyosu Murasaki, en büyük Japon risk sermayesi şirketlerinden biri olan Incubate Fund liderliğindeki 1,5 milyon euroluk tohum yatırım tipini tamamladı.

Murasaki Geliştirmelerine Devam Edecek

Japon ve Avrupalı geliştiriciler tarafından Hollanda’da faaliyet gösteren Murasaki, GameFi bölümünde gelişmeye devam ediyor. Oyun kesiminin Blockchain, kripto para ve Web3 teknolojileriyle birleşmesine bunun sonucu olarak da oyuncular ve geliştiriciler açısından yeni fırsatların çıkmasına daima bir arada şahit oluyoruz.

Incubate Fund liderliğindeki bu 1,5 milyon euroluk yatırımla Murasaki, geliştirmeye devam edeceğini ve bu yatırımın onlara bu yolda yardımcı olacağına inanıyor. Murasaki, yeni jenerasyon merkeziyetsiz ve topluluk takviyeli oyunları geliştirme konusundaki çalışmalarını daha da hızlandırabilecek. Murasaki’nin oyna ve kazan modeline yeni bir yaklaşım getiren NFT odaklı bir oyun olan Cyberstella ise 2023’ün başlarında piyasaya sürülecek.

Murasaki’nin CEO’su ve Kurucu Ortağı Shinnosuke Murata bahis hakkında şunları söyledi:

“Bu yatırım tipi bizim için inanılmaz derecede heyecan verici, zira varlıklarımızı daha da geliştirmemize ve Cyberstella’nın beta sürümünü optimize etmemize, yeni özellikler, dünyalar, vazifeler ve ortamlar eklememizde yardımcı olacak”

Incubate Fund’dan Keisuke Wada ise şunları söyledi:

“GameFi uğraşını üstlenen iki tecrübeli Japon teşebbüsçü Bay Murata ve Bay Sasaki’den oluşan Murasaki grubuyla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Ulusal sonları aşmayı ve daima gelişen bir sona öncülük etmeyi hedefliyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hong Kong, Gate.io’ya Kripto Lisansı Verdi Webilginç Kripto Para Haber

Revolut’a Kıbrıs’tan Kripto Hizmeti Onayı Webilginç Kripto Para Haber