içinde

Gate.io Türkiye Kripto Pazarına Giriş Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Küresel boyutta hizmet veren kripto para borsası Gate io, Türkiye kripto pazarına adım attı.

Kullanıcıları için yerelleştirilmiş ve ferdî bir tecrübe sunmak isteyen Gate.io’nun Türk kullanıcıları için birinci hizmetini başlattı. Gate.io’nun ülkeye özel birinci hizmeti olan Gate Türkiye ile kullanıcılar Bitcoin, Ethereum ve başka tanınan kripto ünitelerini Türk lirası kullanarak işletebilecekler.

Gate.io Türkiye’den Sonra Yeni Ülkelere de Yelken Açıyor

Gate.io’nun birinci yerelleştirilmiş hizmeti olan Gate Türkiye’nin odak noktasında, kullanıcılara özel olarak oluşturulan ferdî tecrübe fırsatları bulunuyor.

Kullanıcılar, 10 tahsisli USDT süreç çiftine ek olarak Bitcoin, Ethereum, Solana üzere tanınan kripto para ünitelerini içeren, 47 tahsisli Türk lirası süreç çifti ile TL kullanarak para yatırabilecek, çekebilecek ve süreç yapabilecek. Platform büyüdükçe daha fazla eser ve hizmet tanıtılacak.

Türk lirası kullanarak basitçe para yatırmalarına ve çekmelerine imkan sağlayacağını belirten Gate Türkiye Ülke Lideri Kafkas Sönmez, açıklamasını şu formda yaptı:

“Şirketin kilit odak noktası, dünya çapında genişledikçe, kullanıcılara daha ferdî ve daha yerelleştirilmiş hizmetler sunan gelişmiş bir ticaret tecrübesi sağlamaktır. Türkiye, şirket için değerli bir pazar ve bu nedenle özel bir ticaret platformu alan birinci ülke. Türkiye halkına hizmet etmekten heyecan duyuyoruz.”

Gate.io Küresel Pazarlama Lider Yardımcısı Tom Yang ise şu biçimde konuştu:

“Bu, global genişleme stratejimizin sadece birinci adımıdır. Kullanıcıların son 9 yılda Gate.io’da alıştıkları inançlı ve muteber ticaret tecrübesini Türkiye’den başlayarak daha şahsî ve mahallî hale getiriyoruz. Önümüzdeki aylarda şirket, Brezilya ve Japonya dahil olmak üzere daha fazla bölgeye yayılacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

OpenSea’den NFT Hırsızlığına Karşı Güncelleme Webilginç Kripto Para Haber

Shiba Eternity Taşınabilir Oyunu Test Kullanımına Açıldı Webilginç Kripto Para Haber