içinde

Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

Başarılı bir kripto para trader’ı ve analisti olan Altcoin Psycho, altcoin piyasasına gelgitli bir sermaye dalgası gelmesini beklediğini söylüyor. Ayrıyeten analist, bir altcoin’in roketlediğini de vurguluyor.

Altcoin Psycho: Bu altcoin projesi yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen tanınan trader, 107.300 takipçisiyle kıymetli altcoin kestirimlerini paylaşıyor. Altcoin Psycho, öbür yatırımcıların ufuktaki boğa döngüsünün büyüklüğünün farkında olmadığını söylüyor.

Usta trader, en büyük altcoin yatırımının merkezi olmayan bulut bilişim pazarı Akash Network’te (AKT) olduğunu ekliyor. Çünkü analist, altcoin projesinin yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır olduğuna inanıyor. Altcoin Psycho hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En büyük altcoin holdingim Akash Network! AKT’ye yatırım yaptığımdan birkaç defa bahsettim. Şu anda 220. sırada. Birinci 50’de olacağına inanıyorum.

Altcoin Psycho: Akash Network 10 kat artabilir

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık değerlemesi, Altcoin Psycho’nun senaryosunu takip ederse 10 kat artmalıdır. Altcoin Psycho, altcoin’lerin muazzam karlar elde etmeye hazır olduğunu belirterek açgözlülük hakkında bir ihtarda bulunuyor. Altcoin Psycho mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ticaretteki en büyük pişmanlığım asla daha fazla bahis yapmamakla ilgili olmadı. Bu pişmanlıklar birinci iğneden çabucak sonra geçer. Kalan pişmanlıklar her vakit çok açgözlü olmakla/kâr almamakla ilgilidir.

Altcoin Psycho yatırımcıları uyardı: Kâr almalısınız!

Ünlü analist Crypto Messiah, geçtiğimiz günlerde birçok trader’ın büyük kârlar göreceğini, kâr elde etmekten kaçınacağını ve karlarının büyük çoğunluğunun uzun vadede yok olacağını söyledi. Altcoin Psycho, Crypto Messiah’ın bu açıklamalarına atıfta bulunarak ikazının altını çiziyor. Altcoin Psycho hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu her vakit insanlara söylüyorum ve bana meczup üzere bakıyorlar. Ben ve Crypto Messiah, 2017’de birçok arkadaşımızın bunu deneyimlediğini gördük. Bu sefer o denli değil. Programıyla ilgili yorum yok lakin tezi gerçek.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, analistlerin patlayacağına inandığı öbür altcoin proejeleri için  “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Yeterli 5 Altcoin’i Açıkladı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Elon Musk Bu Bitcoin ve Altcoin Platformunu Gaye Aldı: Berbat!

Türkiye’den Görünümler: Bu Altcoin’den Almak İçin Otomobilini Satıyor!