içinde

Global Pets World: Metaverse’deki evcil hayvan sahipleri için benzersiz bir deneyim

Birçok evcil hayvan sahibi için evcil hayvan sahibi olmak çocuk sahibi olmaya benzer. Evcil hayvanları aile üyeleri olarak görürler ve bu aile üyeleri eğlenmeyi ve şımartılmayı hak eder.

WisdomCome Group’un tamamına haiz olduğu bir yan kurum olan Global Pets World Holdings, Ammbr Group ile ortaklık içinde, sahipleri ve öteki evcil hayvan severlerle beraber her türden evcil hayvanı ağırlayan dünyanın ilk küresel evcil hayvan tema parkını başlatacak. Konsept, satın alan katılımını ölçeklendirmek, finansmanı artırmak ve kulüp üyeliklerini, ödülleri, erişim kontrolünü ve dahili kulüp ödemelerini işletmek için Dağıtılmış Defter Teknolojisinden yararlanan yeni ama klasik bir tema parkı ve üyelik kulübü konseptidir.

Küresel hanelerin %50’sinden fazlasının evcil hayvanlara haiz olduğu ve piyasa değeri 220 Milyar ABD Dolarının üstünde olan Global Pets World, hem evcil hayvan sahipleri aynı zamanda evcil hayvanlar için güvenli, misafirperver ve keyifli bir tecrübe sağlarken, onları eğlendirecek muhtelif hizmetler sunar. Ve büyük ölçüde kullanılmayan bu pazarda büyük fırsatları ortaya çıkararak hayatlarını birlikte iyileştirin. Evcil hayvan sahipleri ve hayvan severlerin deneyimlerini zenginleştirmek için Global Pets World Group, Ammbr ile birlikte blok zinciri teknolojisi ile yeni bir kitleye hitap edecek geleneksel bir kullanım durumu arasında bir köprü olarak tasarlanan Ammbr’s Metaverse’de projeyi başlatacak.

Pets World, Metaverse’de zaten inşa ediliyor. Ammbr’ın Metasense isminde metaverse’i, projeye sanal Hong Kong Adası’ndaki mühim bir konumda ev sahipliği yapacak. Gerçek dünyada ve Metasense’in sanal dünyasında ondan fazla lokasyon, Global Pets World’ün daha sonraki lansmanları için ayrılmıştır. Kullanıcılar, bir ERC721 Fungible Olmayan Simge (NFT) vesilesiyle Pets World Club Üyeliklerini alabilecekler ve müsait şekilde Pet Paws NFT olarak adlandırılan bu üyelik NFT’lerinin alıcıları, NFT’leri ödeyecek ve Pets World Cüzdanlarına alacaklardır. NFT’ler, hatıralar, e-Kitaplar, videolar ve müzik dahil olmak üzere çeşitli dijital evcil hayvan varlıklarına ev sahipliği meydana getirecek olan bir pazar ve tokenizasyon platformunda takas edilebilir.

Pet Paws NFT, 14 Şubat’ta Global Pets World resmi web sitesinde satışa sunulacak ve ETH cinsinden fiyatlandırılacak.

WisdomCome Group, evcil hayvan sıhhat ürünleri pazarında iş koşturmacasındadır ve bir evcil hayvanın hayatının tüm gereksinimlerini karşılayarak evcil hayvan güvenliği ile ilgili tutarlı gelişme sağlar. Şirketin hedefi, evcil hayvanlar ve sahipleri için güvenilir ve huzurlu bir ortam geliştirmek; eş zamanlı olarak, dünya çapında NFT kapsama alanı, esnetilmiş evcil hayvan severler ve evcil hayvanlar ağını birbirine bağlar.

Global Pets World , müşterisinin hayattan zevk alması için güvenli ve güvenilir bir ekosistem sunar. Şirket, tema parkının geliştirilmesi ve işleyişine odaklanacak. Merkezi olmayan bir altyapı teknolojisi firması olan Ammbr Group ile meydana getirilen ortaklık, fiziksel ve dijital mevcudiyet sahiplerinin mülkiyet, tecim ve iletişim konusundaki düşüncelerini sonsuza dek değiştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

PİRANHA LED LIGHT WITH SOLAR MOTION SENSOR

Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma İNCELEME

Metaverse Ekosistem Geliştirme ve Yatırım Konferansı Asya İstasyonu Açıklandı!