Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin (BTC) Vadeli Süreçlerine Başladı Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım bankalarından birisi olan Goldman Sach, sık sık kripto para birimleri ile ilgili yaptığı çalışmalar ile gündeme geliyor. Son olarak elde edilen son bilgilere göre; Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerine başladı.

Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin Vadeli İşlemlerini Gerçekleştirdi

Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalarda yaşadığı çöküşün etkisinde kalmaya devam etse de, büyük finans kurumları yeni varlık sınıfının sunabileceği fırsatları değerlendirmeye devam ediyor. Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin vadeli işlemlerine başladı.

Asya Pasifik CEO’su Brad Howell, Goldman Sachs ve Cumberland ile bu amaçla ortaklık kurma konusundaki iyimserliğini dile getirerek şunları ekledi:

Bu işlem, BGC’nin kripto para birimi teklifimizi genişletmeye ve hızla gelişen bu varlık sınıfını geliştirmede küresel karşı taraflarımızla birlikte çalışmaya olan bağlılığını gösteriyor.

Öte yandan, Goldman Sachs daha önce operasyonlarına kripto para birimleri sokmaya ilgi göstermişti. Aralık 2021’de, Wall Street devi birkaç diğer şirkete katıldı.

Goldman Sachs, Ethereum (ETH) fiyatına göre ödeme yapan ilk Ethereum vadeli işlemlerini gerçekleştirdi. Bu işlemler, yatırımcıların kripto para birimine dolaylı da olsa maruz kalmasına yardımcı oluyor.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir