Google Adsense ALTERNATİFİ Adcash’i İnceledik 2021

Paylaş

Merhaba değerli okurlar;
Bir çok web sitemizin olmasından dolayı sürekli reklam yayıncılığı hakkında araştırmalarda bulunuyoruz.Sizlerde tabiki içerik üretirken reklam kazançlarıyla emeğinizin karşılığını almak istersiniz doğal olarak.
Bunun içinde koskoca google varken başka firmayla çalışmak istemezsiniz ancak google adsense bir çok katı reklam kuralları mevcut bundan mütevellit bazen onay olamda sorun yaşıyoruz sizlerde rastlamışsınızdır.Bizde yaklaşık 3 aydan bu yana google adsense reklam onayı alamk için yeni web sitemizi finans adına olan bu siteyi belki 10 defa onaya gönderdik ve sürekli aynı yanıtı aldık program politikiları nedeniyle red aldık.Muhtemel sebebinide bilmekteyiz ilk baştan eğerki kopya içerik kullanıyorsanız hemen bunu kesin ve kopya düşündüğünüz tüm içerikleri siliniz.


Bizde finasns web sitesi olduğu için bazı kalıplaşmış haberleri birazda olsa değiştirerek kullanmamıza rağmen google bunu program politika ihlali olarak görmekte olduğunu düşünerek red verdiğini biliyoruz.Tabikide Google adsense şefafflık ve site tasarımına uyan güzel reklam ve şeffaf fiyatlandırma nedeniyle dünyada büyük reklam sektörü olmasından web sitemizde bizde yer vermek istedik sizler gibi.Ama neticesinde bu reklama bir türlü onay alamadık.İşte bu yerde sizlerinde arayarak ulaştığınız bu haberin temel sebebine Geldik.Altarnetif oalrak ne kullanalım ?
Öncelerde bir kaç sitemizde ADMATİC,REKLAM STORE gibi reklam sağlayıcılarını kullanmıştık ancak ödemelri çok düşük hatta reklam storeden bir sefer 30tl gibi bir ücret çekimide yapmıştır ödemeleri şeffaf ve garanti ancak gösterim başına ödeme yapmakta buda yeni bir site iseniz hiç yoktan iyidir.Ancak yeni bir site için admatic uygun değil çünkü tıklama başlı bir reklam potansiyeli olduğu için ve tüm ekranı kaplayan reklamlar olduğu
için ziyaretçi sayınızda önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz.
Para kazanacak diyede zorla topladığınız ziyaretçilerinizi kaybetmeğe değer mi ?
Bu soru önemli..
peki ADCASH KONUMUZA GERİ DÖNELİM
ADCASH‘e Alexa dünya sıralamasında baktığımızda adcash.com Rekabet Analizi, Pazarlama Karması ve Trafik 4.163 küresel internet etkileşiminde bulunulan 1:58 Sitede Günlük oyalanma saati bulunmakta bu da sitenin ne kadar dikkat çekici olduğu hakkıdna küçük bilgi vermekte..

Çoğunlukla oyun siteleri reklamları yayınlıyor. Örneğin : BigPoint, Travian, Mail.ru, vs… gibi şirketleriyle çalışıyor. Toplam 300 taneden fazla reklamvereni var.

Adcash +18 ve para oyunları (Casino, bağis, vs…) için reklam yayınlamıyor..

Onay süreci hemen kabul ediliyor Hemen kaydolmak için TIKLAYINIZ

Adcash 28 tane ayrı reklam formatı sunuyor :

 1. klasik banlar (120600, 300250, 468*60, vs…)
 2. background reklamları (sitenizin etrafını kaplayan reklam formatı)
 3. Slide in (sol taraftan açılıp/kaybolan 300*250 boyu bir reklam formatı)
 4. Footer reklamları (sitenizin alt kısmına yerleşen bir reklam
 5. Site Under formatı (şu an bizde en fazla para kazandıran format)
  • ÖRNEK ADCASH REKLAMLARI
  • ADCASH ÖRNEK REKLA
  • ADCASH ÖRNEK REKLAM

Adcash’ın diğer reklam şirketlerinden farkları neler ?
Diğer şirketler size bir fiyat verir (tıklama başı, üyelik başı, gösterim başı, vs…) ve o fiyat üzerinde kalırlar, Adcash de bu biraz farklı
3 şekil para kazanabilir:

 1. Üyelik başı
 2. Dinamik CPM (başta fiyat belirlenmemiş gösterim başı)
 3. Düz CPM (fiyat belirlenmiş gösterim başı) – bu formatı biraz zaman geçtikten sonra seçebilirsiniz. İlk başta Dinamik CPM teklif eder

Her ülke için en iyi CPM’leri verebiliyor.
Örneğin başka bir şirket ile çalıştığınızda, ziyaretçiniz hangi ülkeden gelirse gelsin, aynı ücreti alırsınız… Adcash Her ülke için ayrı CPM/üyelik ücreti veriyor..

Mesela üyelikler için karşılaştırma :
Shaiya : TR ziyaretçisi için 0,21€/üyelik başı (0,48 TL/üyelik başı)
Fransız/Kanada/Belçika ziyaretçi için 0,77€/üyelik başı (1,77 TL/üyelik başı)

Travian : TR ziyaretçisi için 0,53€/üyelik başı (1,21 TL/üyelik başı)
Fransız/Kanada/Belçika ziyaretçi için 1,84€/üyelik başı (4,23 TL/üyelik başı)

Allods : TR ziyaretçisi için 0,35€/üyelik başı (0,80 TL/üyelik başı)

Bunlar premium fiyatları değil, sadece Silver üyeler için….
Eğer siteniz iyi para kazanırsa, Gold veya Platnium siteye geçirip gelirinizi dahada arttırabiliyorlar..

Bu rakamları görüyoruz, ve bu reklamlar adcash rakiplernde olduğu için, rahatlıkla karşılaştırma yapılabir.

2.nci özelli , istediğiniz ülkeleri seçip onlara reklam verebilirsiniz.Mesela reklamlarımsadece avrupadan gelen ziyaretçileriniz görmesini isteyebilirsiniz, sadece bir ülke için, bir ülke hariç diğer ülkeler için reklamları yayınlayabilirsiniz..
Ancak Kötü özelliklerine başlıcak olursak Reklam paneli hiç türkçeleştirlmemiş türk bir kullanıcının anlamak için sanki karekök çözer gibi matematik yapacak akdar zor biraz çaba ve emek istiyor.

ADCASH
Euro üzerinden ödeme yapmakta ödemeler Adsense gibi : paranızı bu ay kazanıyorsunuz, ödemeyi istiyorsunuz, ve 30 gün sonra paranızı alıyorsunuz..
Banka havalesi, Paypal, Moneybookers, Affiliway ve bitcoin ile ödeme alabiliyorsunuz.

ADCash kazanç
1Günlük yapılan deneyime gelirsek sitemizde iki yerde reklam kodunu yerleştirdik birde tıklamalarla ekranı kaplyan reklamları var ve yaklaşık 19 benzir gösterime 0.33EURO Gibi bir fiyatlanmdırma söz konusu.

adcash görüntüleme kazançı
Adcash mantığını çözmek önemli güzel bir sitem ödemelr euro cinsinden olduğu için TR olarak fiyat yüksek ve bitcoin üzerinden ödeme alabileceğiniz içinde son güncel sorunalrdan vergi kaçakçılığı gibi bir duruma da söz konusu olmamakla beraber ödemelerinizi alabilmektesiniz.
Reklam kodlarını site reklam düzeninizi iyi ayarlayın emin olun adsense yi bir daha aramazsınız Ancak YİNEDE 1. REKLAM KAYNAĞINIZ GOOGLE ADSENSE OLSUN ALTARNETİF ADCASH İ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Adcash Kaydolup reklam almak için tıklayınız

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir