içinde

Grayscale, İncelenme Listesine APE, CRO ve KNC’yi Ekledi Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para sektörü her ne kadar fiyat bazında pek iyi performans gösteremese de sektörel bazda tüm hızıyla gelişimine devam ediyor. Son olarak dijital yatırım şirketi Grayscale, değerlendirme listesine merkeziyetsiz finans (DeFi), metaverse ve bir kripto para borsasının yerel varlığından oluşan 3 altcoin’i eklediğini duyurdu.

Grayscale APE, CRO ve KNC’yi İnceliyor

Kripto odaklı ETF ve ürünleri sık sık gündeme gelen , bu sefer de resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile gündeme geldi. Şirket, ApeCoin (APE), Cronos (CRO) ve Kyber Network Crystal‘i (KNC) değerlendirme listesine eklediğini açıkladı.

Şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada şu detaylara yer verdi:

“Dijital varlık ortamını sürekli olarak değerlendiriyoruz. Fonlarımızdan birine bir varlık eklemeyi taahhüt etmeden önce, araştırdığımız alanları not etmek isteriz. Bu hafta APE , CRO ve KNC ‘yi incelenmekte olan varlıklar listemize ekliyoruz”

Bunlara ek olarak yatırım şirketinin yaptığı duyuruda, listedeki kripto paraların gelecekte yatırım varlıklarından biri olabileceği ancak listeye giren her kripto paranın yatırım varlıkları arasına girmesinin garantisinin olmadığı vurgulandı. Şirketin değerlendirme sonrası ürün olarak kullandığı kripto varlıkların listesi ise şu şekilde:

Aave (AAVE), Amp (AMP), Algorand (ALGO) ,Avalanche (AVAX), Basic Attention Token (BAT), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Compound (COMP), Cosmos (ATOM), Curve (CRV), Decentraland (MANA), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Filecoin (FIL), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Livepeer (LPT), MakerDao (MKR), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), Solana (SOL), Stellar Lumens (XLM), Uniswap (UNI), Zcash (ZEC)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ABD Haziran Ayı Enflasyon Verisi Açıklandı! Webilginç Kripto Para Haber

Binance, 444 Milyon Dolarlık BNB Yakıldığını Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber