içinde

Greed Nedir? GREED Coin Ne İşe Yarar?

Greed nedir? GREED, grammy adayı süper yapımcı ekip ‘Cool and Dre’ ve geliştirici Peter Parente (CAPTAIN AWESOME) tarafından tanıtılan kripto projesidir. Bu makalede Greed nedir, ne sunar, GREED coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz.

Greed Nedir? Ne İşe Yarar?

Greed (GREED) Coin, GREED Ekosistemi için takaslar, staking, farming ve Metaverse başta olmak bir NFT pazarı ile çok zincirli ticaret için kullanılmaktadır. Buna göre, ekosistemin dijital para birimidir. Token, kripto yardımcı programlarda işlem kolaylığı sağlaması için yaratılmıştır.

Greed, yerel para birimi Cardano’yu yeniden dağıtan bir ödül tokenidir. Ayrıca ADA sahipleri için, fiyatı ve bot karşıtı/balina karşıtı korumayı desteklemek amacıyla geri alma özelliğine sahiptir. Greed Token, ekosistemde piyasaya sürülen ilk token değildir. Bunun nedeni, Baby Doge Inu: BabyDogeInu, 9 Temmuz 2021’de bir topluluk tokeni olarak piyasaya sürülmesidir. Ayrıca ekosistemdeki HODL tokeni ile ödüllendirdi. Baby Doge Inu, DOGE & SHIBA INU’nun Crypto Love Chile’si olarak kabul ediliyor. Greed, VIP Metaverse erişimi, giysi ve araç gibi NFT cihazlar ve bir NFT oyunu sağlayarak yavrularına fayda sağlamak için staking sağlıyor. Bu aynı zamanda Baby Doge Inu’yu desteklemektir. Ayrıca, bu tokenleri GREED sahiplerine ödüllendirmek için GREED’den geri satın alma özelliğine sahiptir.

GREED Coin Nedir?

GREED coin, GREED Blockchain ekosisteminin can damarıdır. Ek olarak çeşitli günlük yaşam aktiviteleri için de ileride kullanılması planlanmaktadır.

GREED Ekosistemi

GREED Ekosistemi, GREED’in özelleştirilmiş NFT koleksiyonlarını sunmaktadır. Böylece, özel bir NFT pazaryerine ev sahipliği yapacak. Ayrıca Decentraland’da inşa edilen bir GREED metaverse de ileride yer alacak. GREED metaverse, NFT wearables öğeleri, sürülebilen cihazları ve NFT anahtarlarını içerecek.

Proje, GREED tokeni depolamak için bir GREED Cüzdanı ve GREED’i Binance (BNB), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) ile değiştirmek için bir GREED Swap’ı oluşturacak. Böylece, GREED tokenlerini Cardano ve Binance tokenleriyle stake eden kullanıcılara ödeme yapacaklar. Proje şu anda Binance’de yayında ve 2022’nin ilk çeyreğinde Cardano’da piyasaya çıktı.

GREED Coin Nasıl Alınır?

Projenin yerel tokeni, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. GREED coin şu anda PancakeSwap (V2), Hotbit gibi borsalar tarafından listeleniyor. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak GREED coin satın alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

19 Haziran Kripto para piyasasında yaşanan önemli gelişmeler

Dogecoin, DeFi Hamlesi:Dogechain için testnet başladı