içinde

Gulf Energy Kriptoya Yatırım Yapmak İstiyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Gulf Energy CEO’su Sarath Ratanavadi, kripto piyasa pahası Kasım ayının en yüksek düzeyinden düşerken, piyasanın “hala sağlam” ve büyüme için “yüksek potansiyele” sahip olduğunu belirtti.

Tayland’ın en güçlü ikinci şahsı, lokal idarenin incelemesine ve tekil yatırımcıların mahallî borsalardaki azalan iştirakine karşın önümüzdeki aylarda kripto ile ilgili yatırımlarını artırmayı planladığını aktardı.

Gulf Energy Kripto Kesimine Yatırımları Arttıracak

Elektrik şirketi Gulf Energy Development’ın CEO’su Sarath Ratanavadi, verdiği bir röportajda, şirketinin karını artırma ismine ek kaynaklar yaratmak için kripto sanayisine daha fazla yatırım yapmayı planladığını söyledi.

Ratanavadi, son birkaç yılda gelirlerini artırmak için giderek daha fazla kripto paralara yönelen dünyanın öbür yerlerindeki işletmeler tarafından benimsenen siyasetlere benzeri bir tavır sergileyeceklerini söyledi. Bu firmalardan kimileri, Bitcoin’e milyarlarca dolar yatırım yapan iş yazılımı üreticisi MicroStrategy, elektrikli araba üreticisi Tesla, teknoloji holdingi Block ve Çinli fotoğraf uygulama firması Meitu yer alıyor.

Sarath Ratanavadi mevzu hakkında şöyle dedi:

“Blockchain teknoloji platformları ve kripto paralar, genel pazar güçlü kaldığı ve büyüme için “yüksek potansiyele” sahip olduğu için “şirketin en güçlü getirilerini sağlaması ismine kilit itici güçler” olacak”

Gulf Energy CEO’sunun açıklamaları ve şirketin kararı Tayland’daki kripto para yatırımcı sayısı azalırken geldi.Tayland Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’ndan alınan datalar, faal hesapların sayısının Ocak ayında 692.000’den Temmuz ayında 260.000’e düştüğünü ve kripto fiyatlarındaki düşüşle tıpkı vakte denk geldiğini gösterdi. Ayrıyeten piyasanın içinde bulunduğu ayı şartları ise piyasada yaklaşık yüzde 70 düşüşe neden olmuştu.

Buna rağmen Ratanavadi etkilenmedi. Şirketinin kripto borsası Binance ile ortaklaşa Tayland’da bir kripto borsası açmayı planladığını ve etkin olarak lisans aradığını da söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bilgi Müsabakası Oyunu Trivians ile Blockchain’e Geliyor Webilginç Kripto Para Haber

Arcane Research, Bitcoin Vadeli Süreçleri Raporunu Yayımladı Webilginç Kripto Para Haber