içinde

Hodlnaut, İflas Sonrası Kurtarma Gayreti Veriyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto lending şirketi Hodlnaut, Singapur polisinin yaptırımları ve personel çıkartma meseleleriyle gayret ediyor.

Singapurlu kripto lending şirketi, kripto para çekme süreçlerini dondurmak için firmanın en son karşılaştığı vahim mali ve yasal düşüncelerin altını çizerken büyük işten çıkarmalar ve bekleyen polis süreçlerini de açıklığa kavuşturdu.

Hodlnaut Çalışanlarının Büyük Kısmını Çıkardı

Hodlnaut yaptığı bir açıklamada likiditeyi dengelemek ve maliyetleri azaltmak ismine çalışanlarının 40’ını yani yüzde 80’ini işten çıkardığını açıkladı. Bunun yanında şirket faiz oranını yüzde 0 APR’ye çektiğini, şirket kurucularının da bir kurtarma planı üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Açıklamada Singapur otoritesinin yaptırımlarıyla boğuştuğunu söyleyen şirket, olayın detaylarına yer verirken bütün çalışmaların kullanıcıların faydasına olduğunu söyledi. Şirket, Ağustos’ta kullanıcı hesaplarını dondurmuştu şimdiyse alacaklı müdafaası bekliyor.

Hodlnaut, Three Arrows Capital, Voyager Digital ve Celsius Network ile birlikte kuvvetli piyasa şartları ve meşakkatler yaşayan şirketler altında ezilen birçok kripto şirketinden biri oldu. Yapılan açıklamada, şirket bu yenilginin sebebini TerraUSD’nin çöküşünden kaynaklanan sıkıntılar zinciri olduğunu da açıklamasında belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Fortnite Geliştiricisinden Blockchain Yarış Oyunu Adımı Webilginç Kripto Para Haber

Socios, İtalya’da Düzenleyici Onay Aldı Webilginç Kripto Para Haber