içinde

Hodlnaut, Singapur’da Alacaklı Müdafaası İstiyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Yakın vakitte para çekme süreçlerini durduran kripto para borç veren Hodlnaut, alacaklı muhafazası altına alınmak için Singapur’da bir müracaatta bulundu.

Kripto para dalında bu yıl bozguna uğrayan kripto şirketleri ortasında Hodlnaut da yer alıyor. İflas eşiğinde para çekme süreçlerini durduran şirket, müşterilerin acil çıkış likiditesine erişmesine müsaade vermenin yollarını araştırıyor.

Hodlnaut, Alacaklı Muhafazası için Singapur Yüksek Mahkemesine Başvurdu

Hodlnaut, web sitesinde yaptığı bir açıklamada, muhafaza müracaatının şirketin bir kurtarma planına odaklanabilmesi için yasal taleplerde ve süreçlerde süreksiz bir fırsat sağladığını fakat, bunların çeşitli paydaşların onaylarına tabi olduğunu söyledi.

Şirket, mali durumunu istikrara kavuşturmak için avukatlarla yakın bir formda çalışıyor. Güç bir mali durumun içinde olduklarını kabul etmelerine karşın, tüm varlıklarının kaybolmadığını da belirttiler.

Singapur Yüksek Mahkemesi’ne alacaklı muhafaza başvurusunu sunan Hodlnaut, müşterilerinin kripto para ünitelerini düşük fiyatlarla satmayı gerektireceğinden, optimal olmayan varlıkların zorla tasfiyesinden kaçınmayı hedeflediğini söyledi.

Hodlnaut, 19 Ağustos’ta bir güncelleme daha yapacağını ve Kairos Corporate Advisory Pte’den Tam Chee Chong‘un yargı müdürü olarak atanması için başvurduğunu da söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cardano Topluluğu, Yeni Platformu Eleştirdi Webilginç Kripto Para Haber

Zerocap, Synfini Aracılığıyla Dijital Varlık Hizmeti Verecek Webilginç Kripto Para Haber