içinde

Hong Kong, Gate.io’ya Kripto Lisansı Verdi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Gate io Group’un Hippo Financial Services’ine, Hong Kong’da sanal varlık saklama hizmetleri sunma lisansı verildi.

Ülkeler dijital para üniteleri konusunda yeni düzenlemeler hazırlarken, kripto para şirketleri için de yeni fırsatların kapısını açıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye giriş yapan Gate.io için bir hizmet sunma talihi da Hong Kong tarafından geldi.

Gate.io, Yeni Atağını Hong Kong’da Yapacak

Hippo Financial Services için kripto lisansını alan Gate.io, kümenin global olarak genişleme ve operasyonlarına olan inancı güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Gate.io, Mart ayında Sanal Finansal Varlıklar Hizmet Sağlayıcı lisansı almıştı ve Malta’ya taşınmıştı. Bunun akabinde, İnanç ve Şirket Hizmet Sağlayıcıları Sicilinden alınan lisans, Gate Technology ünitesinin Hong Kong’da bir borsa işletmesine ve saklama hizmetleri sunmasına müsaade hakkını da elde etti.

Gate.io CEO’su Han Lin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hong Kong’da bir saklama ve borsa işletmesi işi kurmak, Gate.io Group’un global bir stratejik dönüm noktasıdır, zira Hong Kong birçok finansal kurum ve yatırımcı için bir merkezdir. Lakin daha da değerlisi, varlıkları Hippo FS’nin nezaretine bırakan yatırımcılar için Hong Kong’un sanayi düzenleyici rejimi ek itimat sağlar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zipmex, 3 Ay Alacaklı Muhafazası Aldı Webilginç Kripto Para Haber

GameFi Şirketi Murasaki 1.5 Milyon Euroluk Fon Topladı Webilginç Kripto Para Haber