içinde

Hoskinson, Cardano’nun Güncellemesi Hakkında Konuştu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Cardano, Ethereum (ETH) üzere yerleşik rakiplerini geçmek isterken güncellemelerin gecikmesiyle piyasadaki ilgiyi kaybediyor. Cardano geciken güncellemeler sebebiyle topluluğun tenkitlerine maruz kaldı.

Cardano (ADA) blockchaini CEO’su Charles Hoskinson, ağın güncelleme gecikmesinde cürmü üstlenmekten sıkıldığını söyledi.

CEO, Cardano Güncellemesi Hakkındaki Tenkitlere Karşılık Verdi

Cardano, Vasil Hard Fork’una geçmeyi beklerken ağdaki güncellemelerin gecikmesi topluluk tarafından eleştirildi.

Hoskinson attığı tweet serisinde tenkitlere karşılık verdi:

“Karar topluluk sizsiniz, sonuçta siz karar verirsiniz. Her iki tarafı da suçlamaktan önemli manada bıktım. Cardano, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. Eninde sonunda güncellemelere ben değil, ağı yöneten beşerler karar veriyor”

CEO, Güncelleme Testleri Hakkında Bilgi Verdi

CEO Charles Hoskinson, Vasil Hard Fork’undan evvel piyasaya sürülen Cardano Node 1.35.3’ü maksat alan tartışmalar hakkında konuştu. Hoskinson’a nazaran, bir topluluk kısmının sayısız teste karşın güncellemenin aceleye getirildiğini argüman etmesini tuhaf buldu.

Hoskinson şunları söyledi:

“Söz konusu kod, topluluk da dahil olmak üzere herkes tarafından aylarca kapsamlı bir biçimde test edildi. Test ağında sorun olan kod kaldırıldı”

Hoskinson daha evvel Vasil hard forkunun yanılgılar nedeniyle birkaç hafta erteleneceğini açıklamıştı. Son test evrelerinde olduğunu belirterek kullanıcılara daha fazla gecikme yaşanmasını beklemediğini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tether’den (USDT) Rezerv Raporunu Yayınladı Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum Geliştiricileri, Daha Evvel Açıklanan Merge Tarihini Onayladı Webilginç Kripto Para Haber