içinde

Hotbit, Web Sitesi Hizmetini Askıya Alıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para borsası Hotbit, alım satım, para yatırma, para çekme ve fonlama fonksiyonlarını askıya alacağını duyurdu.

2021 yılında çöküş yaşayan Hotbit için makus bir haber de bugün geldi. Hotbit, Twitter üzerinden web sitesi hizmetinin askıya alınacağına ait duyuru paylaştı.

Hotbit Web Sitesi Hizmetlerini Durduruyor

https://twitter.com/Hotbit_news/status/1557347934983061504

Hotbit’in yaptığı paylaşımda, hizmetlerin askıya alınmasının nedeni olarak Nisan ayında Hotbit’ten ayrılan eski bir Hotbit idare çalışanının, geçen yıl (Hotbit’in iç prensiplerine karşıt olan ve Hotbit’in bilinmediği) bir projede yer alması gösterildi. Tıpkı vakitte kolluk kuvvetlerinin artık ceza maddelerini ihlal ettiğinden şüphelenildiğini düşündükleri bir projede yer alması askıya alınmadaki değerli nedenlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Bu nedenlerle, Temmuz ayının sonundan bu yana birkaç Hotbit üst seviye yöneticisi kolluk kuvvetleri tarafından mahkemeye çağrıldı ve soruşturmaya yardımcı oluyor. Ayrıyeten, kolluk kuvvetleri, Hotbit’in olağan halde çalışmasını engelleyen birtakım Hotbit fonlarını dondurdu.

Hotbit’in açıklamaları şu halde devam etti:

Hotbit ve Hotbit idaresinin geri kalan çalışanları projeye dahil değildir ve projede yer alan yasa dışı bilgilerden haberdar değildir. Bununla birlikte, soruşturmalarında kolluk kuvvetleriyle hala faal olarak işbirliği yapıyoruz ve avukatlarımız aracılığıyla onlarla daima bağlantı halindeyiz ve dondurulan varlıkların özgür bırakılması için müracaatta bulunuyoruz. Hotbit’te tüm kullanıcıların varlıkları inançtadır.

Hotbit, varlıklar çözülür çözülmez olağan hizmete devam edecektir. Hotbit’teki tüm kullanıcı varlıkları ve bilgileri inançlı ve doğrudur.

Hotbit, kolluk kuvvetleri tarafından yürütülen soruşturmanın ilerlemesini takip etmek ve işbirliğine devam etmek için çok çalışıyor ve soruşturmanın sonuçlarını mümkün olan en kısa müddette açıklayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Akbank’tan Avalanche İş Birliği Duyurusu Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum (ETH) Yakımları Merge Sonrası Sonlanıyor Webilginç Kripto Para Haber