Hublot, Saat Satışında Bitcoin (BTC) ve Öbür Kripto Paralarla Ödeme Kabul Etmeye Başladı Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

Hublot saatler artık kripto para ile satın alınabilecek. İsviçreli saat üreticisi Hublot, ‘Big Bang Unico Grey’ olarak adlandırılan yeni sınırlı sayıda lüks saatleri piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu saatleri kripto para ödeme platformu BitPay aracılığıyla ödeme yaparak satın alabilecek.

Hublot platformunda özel olarak bu türden toplam 200 saat satışa sunuldu. Bu tür lüks markaların çoğu artık kripto ödemelerini benimsedi. Kripto para piyasasındaki genel düşüşe rağmen, bu markalar bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin’i benimseme konusunda oldukça istekli.

Son zamanlarda Tag Heuer, Gucci ve Balenciaga gibi önemki markalar da kripto ödemelerini kabul etmeye başladı. Bazı başka lüks markalar da kripto paralara ödemeyi şu sıralar test etme aşamasında. Ünlü bir kripto para altyapısı sağlayıcısı olan BitPay gibi ödeme aracıları, bu şirketlerin kripto alanına girmesini kolaylaştırıyor.

Saatler Web Sitesinden Alınabiliyor

Sınırlı sayıda üretilen bu “Big Bang Unico Grey” saatin fiyatı 27.200 Euro civarında. Bu saatlerden birini satın almak için, şu anda dijital varlığın fiyatına göre 1 BTC’nin biraz üzerinde ödeme yapılması gerekiyor. Saatler şu anda markanın web sitesi üzerinden satın alınabiliyor.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir