içinde

Huobi Borsası, Avustralya Düzenleyicisinden Onay Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para borsası Huobi, Avustralya düzenleyicisinden onay aldı.

Avustralya’nın mali düzenleyicisi kripto para borsası Huobi’nin ülkede faaliyet göstermesi için onay verdi. Şirket böylece operasyonlarını Avustralya’ya genişletme fırsatına sahip olacak.

Çin merkezli bir kripto para borsası olan Huobi, Çin’in kripto dalına olan katı tavrı sebebiyle operasyonlarını yurt dışına taşımak zorunda kaldı.

Huobi’ye Yeşil Işık

Avustralya Süreç Raporları ve Tahlil Merkezi’nin (AUSTRAC) tarafından verilen onay, kripto para borsasının ülkede faaliyet göstermesinin önünü açtı.

Huobi, bir sonraki etap olarak ülkede OTC hizmetleri de sunmayı planlıyor. Şirketin CFO’su Lily Zhang, bahisle ilgili olarak şunları söyledi.

“Kullanıcılarımıza profesyonel ve inançlı hizmetler sunma prensibiyle dalda büyüyebileceğimize inandığımızdan, güvenliği ve uyumluluğu her vakit en kıymetli önceliklerimizden biri haline getirdik”

Huobi, yıllar içinde ABD, Japonya, Güney Kore, Hong Kong üzere ülkelerin düzenleyicilerinden onay almayı başardı. Şirket geçtiğimiz yıl kripto dostu tavrı sebebiyle operasyonlarını Cebelitarık’a taşıdı.

Kripto para borsası, kısa bir mühlet evvel bir öbür Okyanusya ülkesi Yeni Zelanda’dan da düzenleyici onay almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aave DAO, Stablecoin Projesine Onay Verdi, Tartışmalar Başladı Webilginç Kripto Para Haber

Marathon Digital, Kredisini 200 Milyon Dolara Çıkardı Webilginç Kripto Para Haber