içinde

Huobi Nedir? HT Coin Ne İşe Yarar ?

Huobi nedir? Huobi (HT), Huobi Küresel borsasının lokal kripto para ünitesidir. Bu makalede Huobi nedir, ne sunar, HT coin nedir, ne işe fayda? HT token nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği soruların karşılıklarına erişebilirsiniz.

Huobi Nedir? Ne İşe Fayda?

Huobi Token (HT), Huobi Küresel borsasının lokal kripto para ünitesidir. Borsa 2013 yılında Çin’de kuruldu. Daha sonra daha kripto ve finans düzenlemeleri için faaliyetlerini Seyşeller’e taşıdı. Kullanıcıların ticaret ve Birinci Para Teklifleri (ICO’lar) yoluyla projelere yatırım yapmalarını sağlar. Yeni kripto dünyasına girmek isteyenler ortasında tanınan bir seçenek haline geldi. Huobi, 2018’de özel aktiflik erişimini kolaylaştıran borsa tokenini piyasaya sürerek Binance’in yolunu izledi.

HT Coin Nedir?

HT coin Huobi’in mahallî tokenidir. Huobi tokenini kullanıcılar için birkaç eşsiz avantajı vardır. Lakin çoğunlukla kripto borsa işinin gelişen iktisadına ayak uydurmanın bir yoludur. Kısmen Binance ve lokal BNB tokenine ayak uydurmak için oluşturuldu. Huobi Token, ekosistem genelinde ortak yahut tek tip bir ödeme formülü sağlayacaktır. Ayrıyeten büyük ölçüde OTC ticaretinde ve kurumsal ödemelerde kullanılacaktır.

Huobi Nasıl Çalışır?

Huobi Token, Huobi Exchange kullanıcılarına alım satım fiyatlarında indirim almayı sağlar. Yeni kripto para ünitelerine erişmeye imkan teşhis.Platformun geleceği ile ilgili kararları oylamanın yeni yollarıyla daha yeterli bir tecrübe sağlamak için çalışır. Buna nazaran HT ile borsa kullanıcıları, platformun vakit içinde ne kadar âlâ performans gösterdiğinden direkt yararlanır. Huobi popülaritesini artırmaya devam ederse, HT sahipleri de hesaplarının yükseldiğini görecek.

Huobi Token, merkeziyetsiz borç verme ve ödünç alma platformları üzere DeFi uygulamalarına konut sahipliği yapan Huobi Eko Chain’in bir modülüdür. Eko Chain, yerleşik bir borsa tabanlı blok zinciri olan Binance Smart Chain’e misal.

HT, ağın güvenliğini sağlamak için hareket eden ve Huobi kullanıcıları için yararlar ve süreç metotları sağlayan bir ERC-20 tokenidir. Art uçta Binance Coin (BNB) üzere davranır. Ayrıyeten BNB’nin geri satın alma yahut kripto para yakma stratejisi üzere benzeri tokenomiklere sahiptir. Huobi, bu usulü kullanarak mukavelelerden elde edilen gelirin %20’sini ağdan HT’yi geri almak için kullanır ve bedelini artırmak için sirkülasyondan kaldırır.

Huobi Nedir? HT Coin Nasıl Alınır?

Huobi, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. HT coin şu anda Huobi, FTX, CoinTiger, KuCoin, MEXC üzere borsalar tarafından listeleniyor. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir biçimde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak HT coin satın alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance CEO’su Konuştu: Bu Kripto Paradan Almadık!

Tek Günde 24.500 Bitcoin Sattılar! “Bu 2 Coini Boşaltabilirler”