içinde

Hyosung America, 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para birimlerinin hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki çalışmalar da hız kazanmış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere göre; ATM sağlama şirketi Hyosung America, 175.000 ATM’ye ve uygulamasına kripto para satın alma hizmeti ekleyecek.

Hyosung America’dan 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti

Hyosung America, şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 175.000 ATM’sinde kripto para satın alma özelliği ekleme hizmeti ekleyeceğini açıkladı. Bu hamlesi için şirket kriptoya sağlayıcı DigitalMint ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Hyosung America, DigitalMint’in kripto satın alma hizmetlerini, şirketin ATM’leri için inşa edilen API tabanlı uygulama mağazasına ekleyecek.

Bununla birlikte, DigitalMint’in hizmetlerini dahil etmek isteyip istemediklerine karar vermek belirli ATM operatörüne bağlı olacak. Bu da Hyosung’un 175.000 ATM’sinin çoğunluğunun BTC alımını destekleyeceği anlamına geliyor.

Hyosung America’nın CMO’su Brad Nolan, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Uygulama mağazasıyla, perakende yazılım platformumuzu kullanan herhangi bir ATM operatörü, ATM’lerinin daha fazlasını yapmasını sağlamak için DigitalMint gibi uygulamalara abone olabilir ve indirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Brezilya Kongresi’nden Kripto Yasa Tasarısını Erteleme Kararı Webilginç Kripto Para Haber

OKX, Dubai’de Süreksiz Kripto Lisansı Aldı Webilginç Kripto Para Haber