içinde

İçerde dizisinin Yabancı versiyonu çekilecek !

Ay Yapım’ın 2016-2017 yıllarında Show TV için çektiği İçerde dizisi, bugünün yıldız oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin kariyerinde önemli bir sıçrama yapmasına olanak sağlamıştı.

Unutulmaz dizi İçerde’nin şimdi yabancı bir uyarlaması çekileceği duyuruldu.

39 BÖLÜM SÜRMÜŞTÜ

Polisiye gerilim türündeki İçerde dizisi Eylül 2016’da yayınlanmaya başlamış ve bir sezon sürerek 39. bölümde ekranlara veda etmişti.

Başrollerde yer alan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor’un yanı sıra Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Yıldıray Şahinler gibi dikkat çekici isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı İçerde, yayınlandığı dönem büyük ses getirmişti.

HAFIZALARA KAZINDI

Herkesin hafızasına yer eden ve tekrarları hala izlenmeye devam eden İçerde dizisi bu kez Romanya’ya uyarlanacak. İçerde dizisi Romen oyuncularla yeniden canlandırılacak. Dizinin ülkede büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği İçerde dizisi Oscar ödüllü Amerikan yapımı Köstebek isimli filmden uyarlanmıştı.

Muhteşem oyucu kadrosu ve her bölümünde aksiyon dolu sürpriz gelişmelerin yaşandığı İçerde bir sezon yayınlanmasına rağmen adını efsane diziler arasına yazdırmıştı.

Ay Yapım, İçerde’nin devamında konuları benzerlik gösteren Çukur ve Üç Kuruş dizilerini çekmişti.

NEFES KESEN KONU

Yayınlandığı dönem büyük tartışmalar yaratan İçerde dizisi, Sarp Yılmaz isimli polis okulunu birinci olarak bitiren bir gencin okulun mezuniyet töreniyle başlamaktaydı.

Dizide Sarp’ın daha önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert’de aynı polis okulunda eğitim görmektedir.

Mert hayatında giren Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna başlamıştır.

Sarp ve Umut’un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları büyük trajedilerden biri olmuştur.

İKİ KARDEŞ BİRBİRİNİ ARADI

Babalarının hapse atılmasından sonra Umut’un kaçırılması iki kardeş arasındaki bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek aynı okulda birbirlerinden habersiz bir şekilde buluşmuşlardır.

Polis Akademisi’nin mezuniyet töreni geldiğinde ise Sarp’ın hocası Yusuf Kaya, Sarp’ın babasının kötü niyetli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur.

Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp ise hocasına törende silah çekmiş ve daha sonra hapse girmiştir.

KARAKTERLERİN İLGİNÇ KESİŞMESİ

Sarp’ı savunmaya gelen avukat zamanında kardeşi Mert’e yardım eden Melek’tir.

Sarp’ın hapse girmesiyle Mert artık ikinci plandadır ve daha da göz önündedir.

Hapisten çıkan Sarp ise kötü niyetli adamların en güvendiği isimlerden biri haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır?

Instagram iOS uygulamasında hesap silme !