içinde

Illuvium Nedir? ILV Coin Ne İşe Fayda?

Illuvium nedir? Illuvium (ILV), kullanıcıların müsabakalara katılarak ILV tokenleri oyun içi mükafatlar kazanabilecekleri blok zinciri oyunudur. Bu makalede Illuvium nedir, ne sunar, ILV coin nedir? Ne işe fayda, nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği soruların karşılıklarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Illuvium Nedir? Ne İşe Fayda?

Illuvium, Immutable X blok zincirinden ve onun Katman-2 ölçekleme teknolojisinden yararlanır. Ethereum üzerine inşa edilen blok zinciri tabanlı bir oyundur. RPG, gerçek vakitli karakter odaklı oynanışla son teknoloji 3D karakterlerin geliştirilmesini sunar. Ve bunların tümü, kullanıcıların oyun içi paraya NFT’ler ve bahis ölçüsü kazanma marifetine sahiptir. Merkezyetsiz, sıfır fiyatlı bir çerçevede tokenize edilen varlıklardır. llluvium ayrıyeten Sıfır Bilgi Toplamaları (zk-Toplamaları) içeren saklılığı koruyan, yüksek seviyede ölçeklenebilen bir altyapıdan yararlanır. Bu ve başka özellikleri tamamlamak için Illuvium, ekosistemin ILV tokeninde kullanılır. Illuvium merkeziyetsiz özerk tertibinden (DAO) faydalanmak için oluşturulan merkeziyetsiz bir idare yapısını kullanır.

ILV Coin Nedir?

ILV coin Illuvium’un lokal tokenidir. Lokal token, Illuvium’un DAO yönetmek için kullanılan Ethereum ağıyla uyumlu bir ERC-20 yönetişim tokenidir. Token ayrıyeten IlluviDEX’te oyun içi satın alımlardan elde edilen gelir akışlarını da görüyor. Ek olarak ILV tokenleri, likiditesini teşvik etmek için ortak DeFi platformlarında likiditeyi kilitlemek için bir ödül olarak kullanılabilmektedir.

Illuvium Nasıl Çalışır?

Geleneksel RPG’lerde oyuncular, bir küme karakteri denetim ettikleri ve oyun içinde gelecek olayları etkileyen seçimlerden sorumlu oldukları bir dünyada konumlandı. Bir karakter ne kadar çok kullanılırsa, o kadar süratli ilerler. Illuvium’da oyun içi karakterler, Illuvials ismi verilen ve kesimlerde depolanabilen ilah gibisi yaratıkları yakalar. İllüvyonlar, oyuncunun dijital cüzdanında saklanan NFT‘lerle temsil eder. İllüvyonlar, farklı yetenek cinslerine sahip çeşitli sınıflara ve yakınlıklara ayrılmakta. Bir kullanıcı birebir İllüvyon tipinden birkaç adedini yakalarsa, bir yakma sistemi aracılığıyla daha güçlü hale gelmek için birleştirilebilirler.

Blok zinciri tabanlı oyun tıpkı vakitte, kullanıcıların yarışlara katılır. ILV tokenleri halinde oyun içi mükafatlar kazanabilecekleri bir P2B yapısından da yararlanır. Ayrıyeten İllüvyonları alabilmekte ve oyun içi pazar yeri Illuvidex’te satın almak ve satmak için kaynak toplar. Illuvium, kullanıcıların ILV mükafatları kazanmak savaş arenası modu sunar. Tıpkı vakitte daha yüksek bir rütbe elde etmek için savaştığı çok oyunculu bir savaş arenası modu bile sunar.

Illuvium nedir? ILV coin nasıl alınır?

Illuvium, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. ILV coin şu anda Binance, OKX, Bybit, MEXC üzere borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir formda oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak ILV coin satın alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ekonomistler: Altın Kısa Vadede Bu Düzeylerden Fiyatlanacak!

Grayscale CEO’su Short Bitcoin ETF’inin Neden Değerli Olduğunu Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber