içinde

Instagram NFT Özelliğini 100 Ülkeye Genişletiyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Geçtiğimiz periyotta NFT paylaşma özelliğini hudutlu ülkelere ve hesaplara getiren Instagram, ülke sayısını 100’e çıkarıyor.

Instagram NFT paylaşım özelliği, Afrika, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Amerika kıtalarında yer alan 100 ülkeye yayılıyor. Ek olarak, artık Coinbase Cüzdan ve Dapper ile cüzdan temaslarını içerecek. Ayrıyeten Flow blockchain’de basılmış dijital koleksiyonları yayınlama özelliği de kullanıma sunuluyor.

Instagram NFT Özelliği Yeni Kullanıcılara Ulaşıyor

İçerik üreticileri artık 100 ülkeye genişleyen NFT özelliğiyle, blockchain teknolojisinin gücü kullanarak gelir elde etmek için yeni araçlardan yararlanabilecekler. Takipçiler ise dijital koleksiyon eserleri (sanat, fotoğraf ve görüntüler, müzik yahut ticaret kartları) satın alarak en sevdikleri içerik üreticilerini NFT satın alarak destekleyebilecekler.

Dijital bir koleksiyon göndermek için tek yapmanız gereken dijital cüzdanınızı Instagram’a bağlamak. Bugün itibariyle Rainbow, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet ve Dapper Wallet dahil olmak üzere üçüncü taraf cüzdanlarla ilişkileri destekleniyor. Şu anda desteklenen blok zincirler ortasında ise Ethereum, Polygon ve Flow yer alıyor.

Oluşturulan yahut satın alınan NFT’lerin özellikleri şu biçimde:

  • Dijital cüzdan bağlama; Bağlandıktan sonra, içerik oluşturucular ve koleksiyoncular, cüzdanlarından Instagram’da paylaşmak istedikleri NFT’leri seçme imkanına sahip olacaklar.
  • Dijital koleksiyonları paylaşmak; Bir içerik oluşturucu yahut koleksiyoncu bir dijital koleksiyon yayınladığında, ışıltılı bir tesire sahip olacak ve NFT’nin açıklaması üzere genel bilgileri görüntüleyebilir. Gönderiler profillerinde de görünür olacak.
  • Hem oluşturanın hem de toplayanın otomatik olarak etiketlenmesi; İçerik oluşturucu ve koleksiyoncu, dijital tahsilat gönderisinde otomatik olarak ilişkilendirilebilir (gizlilik ayarlarına tabidir).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hindistan Polygon Zincirinde Diploma Veriyor Webilginç Kripto Para Haber

Tomorrow Crypto SPAC Birleşmesiyle Halka Açılacak Webilginç Kripto Para Haber