içinde

Instagram: NFT Teknolojisini Araştırıyor

Instagram CEO’su Adam Mosseri haftalık olarak Instagram’dan yaptığı bir sual-yanıt etkinliğinde, şirketin NFT teknolojisini araştırdığını ve “daha fazla kişiye erişebilir hale” getirmek istediğini söyledi.

Adam Mosseri, haftalık olarak yaptığı soru-cevap etkinliğinde, Instagram’ın NFT entegrasyonu hakkındaki gelen bir sual üzerine şirketin NFT teknolojisini araştırdığını açıkladı.

Mosseri, “Henüz açıklanacak bir şey yok. Ancak NFT’leri iyi mi daha fazla kişiye erişilebilir hale getirebileceğimiz ile alakalı araştırmalar yapıyoruz. Bence burası içerik üreticilere yardımcı olmak için bir yol bulabileceğimiz ilgi çekici bir alan.” dedi

CEO daha çok ayrıntılar vermezken Instagram’ın NFT desteği eklemesi hakkındaki bir açıklamada bulunmadı.

Yazılım geliştirici Alessandro Paluzzi, Temmuz ayında Twitter üzerinden yapmış olduğu bir takım paylaşım ile Instagram’ın NFT entegrasyonu planladığını iddia etmişti. Paluzzi yaptığı paylaşımlarda, Instagram kullanıcılarının tatbik içinde NFT aleni arttırması gerçekleştirebileceği bir hususiyet sızdırıldığını da öne sürmüştü.
Geliştirici ek olarak Instagram’ın, Meta’nın  Novi projesini ve mahalli kripto para birimini destekleyeceğini de söylemişti.

BitMEX, Kendi Tokeni için Mevcut ve Yeni Kullanıcılara Airdrop

Çevrimiçi Bulunabilecek Yararlı Kripto Araştırma Araçları