içinde

iRobot Roomba i3+ robot süpürge İnceleme

iRobot Roomba i3+
iRobot Roomba i3+

ARTILARI
Kendiliğinden boşalan çöp kovası
Amazon Alexa ve Google Asistan ile çalışır
IFTTT ve zamanlamayı destekler
Çok pis alanları algılar ve odaklanır
EKSİLERİ
Akıllı haritalama eksikliği
Ortalama pil ömrü
gürültülü olabilir

iRobot Roomba i3+ robot süpürge ÖZELLİKLERİ

Boyutlar 13.26’ya 13.26’ya 3.63 inç
Pil Ömrü (Test Edildi) 90 dakika
Paspas/Vakum Hibrit Numara
zamanlama Evet
Sanal Duvarlar Numara
Uzaktan kumanda Numara
Telefon Kontrolü Evet
Son yıllarda robot vakum alanında yapılan en iyi yeniliklerden biri de kendi çöp kutularını boşaltabilen modellerin geliştirilmesi olmuştur. Geleneksel modellerden daha fazla huzur sunmanın ötesinde, toza maruz kalmanızı önemli seviyede sınırlarlar, alerjiniz varsa büyük bir artıdır. Bu özelliğe haiz elektrikli süpürgelerin maliyeti çoğu zaman 1.000 Amerika Doları civarındadır, ancak bu, bir çok insanın harcayabileceğinden veya harcamaya istekli olduğundan oldukca daha fazladır. Bu, Roomba i3+’ı özellikle cazibeli kılıyor, çünkü 599,99 $’lık fiyatıyla iRobot’un bugüne kadar kendi kendine boşalan çöp kutusuna haiz en müsait fiyatlı modeli. Daha pahalı emsallerinin parlak zeka haritalama yeteneklerinden yoksundur, bu yüzden onu temizlemek için muayyen odalara gönderemezsiniz. Ancak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, sağlamış olduğu gerçekten eller serbest temizlik için takas buna kıymet olabilir.

iRobot Roomba i3+ robot süpürge Tasarım ve Temel Özellikler

Roomba i3+, iRobot’un 799,99 $ Roomba i7+ ve 1,099,99 $ Roomba s9+ ‘dan sonra kendi kendine boşalan çöp kutusuna haiz üçüncü modelidir . Öncekiler benzer biçimde, i3+ da robotu şarj eden ve AllergenLock torbasında ne sıklıkta süpürdüğünüze ve evinizin ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak ortalama 60 günlük çöp tutan Temiz Tabanlı Otomatik Kir İmha etme yuvasıyla birlikte gelir. Robot temizlikten sonra yanaştığında, çöp kutusunun içindekileri torbaya çekerken Clean Base’in üfleyici motorunun olaya müdahale ettiğini duyabilirsiniz.
Tortu, torbaya atılmadan ilkin çöp kutusundan Temiz Tabandaki bir tahliye borusundan geçer. Clean Base, evvelde takılmış bir çanta ile beraber gelir ve kutuda fazladan bir tane alırsınız. Bittiğinde, 19,99 dolara üçlü bir paket alabilirsiniz . IRobot, torbanın polen ve küfün yüzde 99’unu tutmasını sağlayan dört kat alerjen bloke edici malzemeden yapıldığını söylüyor.
Takas, Clean Base’in biraz göze batan olmasıdır. 19 x 12,2 x 15.1 inç (HWD) boyutlarında, standart bir robot vakum yerleştirme istasyonundan oldukça daha büyüktür. I3+’nın kendisi 13.26 inç çapında ve 3.63 inç yüksekliğinde olup, öteki modellere kıyasla daha uzundur. Alçak mobilyaların altından geçebilecek kısa bir elektrikli süpürge arıyorsanız, Eufy 220$’lık RoboVac 11’ler , 300$’lık 30C ve 350$’lık G30 dahil olmak üzere birkaç sağlam, 3 inç altı model üretiyor . Ancak bu modellerin hiçbiri kendi çöp kutusunu boşaltamaz.

iRobot Roomba i3+ robot süpürge fiyat araştırması

iRobot Roomba i3+ robot süpürge fiyat araştırması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro +

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro + Robot Süpürge İnceleme

neabot nomo n1 robot süpürge

Neabot NoMo N1 Robot Süpürge İncelemesi