iRobot Roomba j7+
içinde

iRobot Roomba j7+ ROBOT SÜPÜRGE İNCELEME

ARTILARI
Evcil hayvan atıklarını önleme garantisi
Otomatik boş taban
Akıllıca Uzak Durma Bölgeleri önerir
Amazon Alexa ve Google Assistant sesli komutlarını destek sunar
Planlanmış alan temizliğine izin verir
Nadiren takılır
Kullanıcı dostu yardımcı uygulama
EKSİLERİ
Masraflı
Etkileyici olmayan pil ömrü
İROBOT ROOMBA J7+ ÖZELLİKLERİ
Boyutlar 13,3’e 13,3’e 3,4 inç
Pil Ömrü (Test Edildi) 86 dakika
Paspas/Vakum Hibrit Numara

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge TÜM ÖZELLİKLER

İşte beş kelimelik bir vehamet hikayesi: Robot vakumuköpek kakası ile tanışır. Bu felaketi ilk elden asla yaşamadım, ama bunun zemin temizleme robotlarını ömür boyu terk edecek kadar travmatik olacağını hayal edin. $849.99 iRobot Roomba j7+, evcil hayvan atıkları ve kablolar gibi yaygın engelleri idrak etmek ve otomatikman önlemek için yerleşik bir kamera ve makine öğrenimi teknolojisi kullanarak bu problemi çözmeyi vaat ediyor. Başka yönlerden de akıllıdır.

Örneğin, geri bildiriminize dayanarak olası engelleri algılayabilir (ve arkasından atlayabilir). Bir temizlik çalışmasından sonrasında yanaştığında robot, çöp kutusunu otomatikman alerjen sızdırmaz bir torbaya boşaltır. Pil ömrü bizi mahvetmese de, robot şarj olmak için üssüne geri dönecek ve gücü azaldığında kaldığı yerden devam edecek. Bu nedenle, premium fiyatına rağmen, j7+, üst düzey robotik elektrikli süpürgeler için Editörün Seçimi ödülünü kazanmıştır.
IRobot’un Dizilimi
Roomba j7+ 849,99 dolara mal oluyor ve robotu şarj eden ve evinizin temizliğine ve ne sıklıkta süpürdüğünüze bağlı olarak Kir İmha torbasında ortalama 60 günlük çöp tutan kendi kendine boşalan bir tabanla beraber geliyor. Roomba j7’yi standart bir yerleştirme istasyonuyla 649,99 $ karşılığında alabilirsiniz, ancak özellikle alerjiniz varsa, kendi kendine boşalan tabana geçmenizi şiddetle öneririm.
J7+, iRobot’un şu anki serisindeki en pahalı ikinci robot elektrikli süpürgedir ve yalnızca 1.099$’lık Roomba s9+ ‘ın altını keser . Her ikisinin de güçlü yönleri vardır: s9+ daha güçlü emiş gücü sunar ve D şekli sayesinde köşelere daha derin girerken j7+ daha gelişmiş engellerden kaçınma teknolojisine haizdir.

IRobot, öteki satıcılar benzer biçimde robot elektrikli süpürgelerinin pascal (Pa) emiş enerjisini belirtmiyor, ancak Roomba j7+’ın giriş seviyesi Roomba 600 serisinden 10 kat daha kuvvetli bulunduğunu söylüyor. S9+, 600 serisinden 40 kat daha çok emiş gücü sunarak, iRobot’un halı yada tüy döken evcil hayvanlara yönelik ürün serisi içinde en güçlü seçim olmasını sağlar . Ancak zeminleriniz oldukca sayıda mobilya yada başka nesnelerle doluysa veya evcil hayvanlarınız zaman zaman evde kaza yapıyorsa, Roomba j7+ daha iyi bir seçenektir.

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge FİYAT ARAŞTIRMASI

19.01.2022 iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge FİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

BIOS Temelleri

BIOS/UEFI’nizde XMP Profili Nasıl Kurulur

Shark IQ XL R101AE

Shark IQ RV1001AE Self-Empty XL Robot Süpürge İnceleme