içinde

Ispolink Nedir? ISP Coin Ne İşe Fayda?

Ispolink nedir? Ispolink (ISP), geliştiriciler için BSC ve AI’dan yararlanan Metaverse tabanlı bir çapraz zincir platformudur. Bu makalede Ispolink nedir, ne sunar, ISP coin nedir, ne işe fayda, nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği soruların karşılıklarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Ispolink Nedir? Ne İşe Fayda?

Ispolink, blok zinciri tabanlı bir iş platformudur. İş arayanların ve patronların tecrübesini geliştirmek için blok zinciri, yapay zeka ve başka itinayla seçilmiş bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanır. Platform, BT ve blok zinciri sanayisine hizmet etmeye odaklanmakta.

Protokol, şirketlerin kendi sayfalarını oluşturmalarını sağlar. Temel kıymetler ve yol gösterici kültür üzere samimi detayları söz etmelerine imkan sağlar. Ek olarak, firmaların muvaffakiyetlerini sergilemeleri için kâfi alan sağlar. Özetle, şirketlerin markalarını yansıtmaları ve gerekli yetenekleri çekmeleri için bir yoldur.

ISP Coin Nedir?

ISP coin Ispolink’in lokal tokenidir. Token, Ethereum blok zincirine ve Binance Akıllı Zincirine dayanan bir ERC20 tokenidir. Tüm ekosistemde gerçekleşen tüm faaliyetleri besleyen Ispolink platformunun lokal tokenidir. İşe alım paketleri almak, doğrulanmış kullanıcıları ödüllendirmek, ekosistemi yönetmek ve stake etme gayeleri için kullanılır., ISP, kullanıcıları Ispolink ekosistemine katkıda bulunmaya ve sürdürmeye teşvik etmek için dağıtılmış ekonomik teşvikler sunar. Böylelikle tüm iştirakçilerin eforları için adil bir halde tazmin edildiği bir kazan-kazan sistemi yaratır. Bu kullanım durumları, ISP’yi Ispolink Platformunun ayrılmaz ve vazgeçilmez bir kesimi haline getirir.

Ispolink Nasıl Çalışır?

Ispolink, son derece yetenekli teknoloji yeteneklerini dünya çapındaki blockchain firmalarıyla zahmetsizce eşleştirmek için tasarlanan açık erişimli, tokenize, merkeziyetsiz ve AI takviyeli bir çapraz zincir platformu inşa eder. Platform, kullanıcılarına Binance Smart Chain ve Polygon blok zinciri ağları tarafından desteklenen bir uçtan uca tahlil sunar.

Platform, tüm işe alma hizmetleri için sanal para ünitesi ödemelerini takviyeler. Blok zinciri ödeme sistemi karmaşık olmasına karşın, platform bunu mantıksal adımlarla kolaylaştırır. Örneğin, bir kullanıcı ödeme gerektiren bir aksiyonu seçtiğinde ödeme süreci başlar.

Ardından hem fiat hem de kriptoda geçerli fiyatı gösterir. Kullanıcı kripto ile ödeme yapmak isterse cüzdanında desteklenen tokenlerine sahip olmalıdır.

Ispolink nedir? ISP coin nasıl alınır?

Ispolink, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. ISP coin şu anda MEXC, KuCoin, Gate.io, BitMart üzere borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir formda oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak ISP coin satın alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

ROSE Coin Nedir? ROSE Coin Yorum ve Geleceği 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Proof-of-Stake Blok Zincirlerinde Nasıl Stake Yapılır? Webilginç Kripto Para Haber