içinde

İstanbul’da Bitget Rüzgarı Esti! (Sponsorlu) Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Blockchain Economy Istanbul’a sponsor olan Bitget, hem aktiflikte hem de sonrasında düzenlemiş olduğu partide İstanbul’da iz bırakmayı başardı.

Lider kripto borsası Bitget, 27-28 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen Blockchain Economy Summit Istanbul’da Diamond Sponsor olarak yer aldı. Türkiye ekibinin yanında Küresel kadro önderlerinden Andy ve Laura da İstanbul’daydı. Avrasya’nın en büyük kripto aktifliği olan Blockchain Economy Summit’e ise Bitget “Social Trading” temasıyla damga vurdu. Bitget kurucu ortağı Andy yaptığı konuşmada Social Trading’in yatırım dünyasını nasıl değiştirdiğini ve kriptoda Social Trading ihtilalini anlattı. Büyük ilgi çeken konuşmada Social Trading ve Bitget’in Social Trading üzerine yaptığı yatırımlar ayrıntılı olarak açıklandı.

Bitget kurucu ortağı Andy’nin konuşmasının yanında Bitget standı da iki gün boyunca iştirakçilerin uğrak yeri haline geldi. Blockchain Economy Summit iştirakçilerine özel olarak hazırlanan kampanya ile yeni üye olan kullanıcılara $4163 mükafatın yanında Bitget’in platform tokenı BGB de ikram edildi. Gösterişli dizaynıyla da dikkat çeken Bitget standı, iştirakçilerin en çok ilgi gösterdiği stantlardan biri olmayı başardı.

Bitget asıl sürprizini ise Blockchain Economy Zirvesi’nden sonra patlattı. İstanbul’un en tanınan yerlerinden Sky Karaköy’de influencerlar ve VIP konuklarıyla harika bir davet verdi. Blockchain teknolojileri ve kripto sanayisine odaklanan yatırım şirketi Foresight Ventures’ın da yardımcı sponsor olduğu partide kripto dünyasının yerli ve yabancı en kıymetli isimleri harika boğaz görünümüyle eğlenme fırsatı buldu. Yalnızca Bitget konuklarına açık olan Bitget Seçkine Night, İstanbul boğazında da Bitget rüzgarı estirdi.

Bitget Küresel grup önderlerinden yapılan açıklamada “Türkiye’yi kripto dünyasındaki etkinliğinden ötürü yakından takip ediyorduk. Lakin Türkiye’ye gelip Türkiye’deki insanları tanımak ve Türkiye’yi keşfetmek bizim için harika bir tecrübe oldu. Türkiye gerçekten kripto dünyası için çok kıymetli ve bu kıymeti sonuna kadar hak ediyor” kelamlarına yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İsrail, Dijital Ödemeleri Destekliyor Webilginç Kripto Para Haber

Güneydoğu Asya’da Birinci: Tayland Postası NFT Pulları Webilginç Kripto Para Haber