İstanbul’da ki NFT Sanat Fuarına Yoğun İlgi

Paylaş

Demos Fuarcılık tarafından Babylons NFT Pazaryeri’nin katkılarıyla düzenlenen Babylons&IAAF Sanat ve Antika Fuarı, dünyaca meşhur piyanist Gülsin Onay’ın piyano resitali ve ön seyretme eşliğinde İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda yoğun bir katılımla ziyaretçilere kapılarını açtı. Organizasyon, 7 Kasım Pazar akşamına kadar aleni olacak.

Türk fotoğraf ve heykel sanatından sanat galerilerine, minyatür fotoğraf ve hat sanatlarından, NFT eserlerine ev sahipliği icra eden fuarın açılışı ilk gününde dönüşümlü olarak 7500 kişiyi ağırladı.

İkinci defa sanat ve antika sektörünü bir araya getiren fuarda yerli katılımcıların yanı sıra İran, Rusya, Azerbaycan ve Ukrayna’dan gelen yabancı sanatçıların eserleri de yerini aldı. Dijitalin sanatla buluştuğu NFT eserlerin de sergilendiği koleksiyonlar ziyaretçiler tarafından ilgi ile karşılandı.

Teknolojinin hayatımızın her anında yer almasıyla beraber sanatın da dijitalleşmesi üzerine NFT eserlerin büyük ilgi gördüğünü belirten Demos Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Aslan şu ifadelere yer verdi;

‘’Bir buçuk yılın ardından İstanbul’da ikinci kere sanat ve antika fuarımızı açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sanata ve sanat etkinliklerine ciddi bir açlık duyulduğunu bugün ki yoğunluktan algılamak mümkün. Açılışımıza ciddi sayıda ziyaretçi katıldı, fuarı ve eserleri inceleme şansı buldular. Fuarda, birçok esere ev sahipliği yapmanın yanı sıra 4 gün boyunca birçok etkinliğe de ev sahipliği meydana getirecek.’’

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir