içinde

İşte Bitcoin Milyarderinden Ses Getirecek BTC, Ethereum ve Altcoin Kestirimleri

Gemini’nin kurucu ortağı ve Bitcoin milyarderi Cameron Winklevoss, Ethereum’un mevcut fiyatının piyasa bedeline yansımadığını söylüyor. Ayrıyeten Cameron Winklevoss, gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının şimdi emekleme periyodunda olduğunu söylüyor.

Cameron Winklevoss: Ethereum fiyatı piyasa pahasına yansımıyor!

Yeni verdiği bir röportajda Cameron Winkelvoss, Ethereum’u iOS yahut Windows üzere bir işletim sistemiyle karşılaştırıyor. Cameron Winkelvoss bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yaratıcılık üzerine bir tavan yahut çerçeve koymak hakikaten sıkıntı ve bunun ne manaya geldiği…. Pekala buna nasıl kıymet veriyorsun? Size ETH’nin bugün 1.600 dolarda olduğunu söyleyebilirim, lakin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi bir yahut iki gün evvel ihlal edildi ve bu düzeye üç yıl evvel ulaştı. Devam eden iş ölçüsü ve olgunluktaki gelişme son üç yıl içinde gerçekleşti. Ethereum’a temelde tüm vakitlerin en yüksek düzeyinde bakıyorsunuz, şu anda olduğu yerde nitekim küçümsenmiş hissediyor. Bitcoin, üç yıl öncesine nazaran tüm vakitlerin en yüksek pahasının iki katına yakın. Bu yüzden orada çok pahalı olduğunu düşünüyoruz ve sonsuz olasılıkları ve tabiatını seviyoruz.

Cameron Winkelvoss: Kimi altcoin projeleri mükemmel bir biçimde başarısız olacak ve kimileri ise inanılmaz başarılı olacak

DeFi’ye bakıldığında kripto devi, kendisinin ve ikiz kardeşi Tyler’ın yeni ortaya çıkan piyasayı tam olarak desteklediklerini doğruluyor. Onlara nazaran, DeFi daha yeni başlıyor. Cameron Winkelvoss mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Biz mutlaka profesyonel DeFi’yiz. Gemini’de düzinelerce DeFi altcoin’i listeledik, hakikaten çok destekçiyiz. Risk var… En kullanıcı dostu tecrübe değil. Katiyen risk var… Birtakım altcoin projeleri süper bir halde başarısız olacak ve kimileri inanılmaz derecede başarılı olacak. Bu yeni ve ona yaklaştığınız bir tıp mercek olmalı.

Cameron Winklevoss: DeFi’nin Bitcoin ile rekabet etmesine gerek yok!

Pek çok Bitcoin maksimalistinin görüşlerinin tersine Cameron Winklevoss, DeFi’nin kripto bölümünde farklı maksatlara hizmet ettikleri için Bitcoin ile rekabet etmesine gerek olmadığını düşünüyor. Cameron Winkelvoss bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence olanların temel başlangıcı nitekim kusursuz ve Bitcoin ile rekabet etmiyor. Bu büyük şeylerden biri ve ne yazık ki insanların ‘maxis’ yahut maximalist olduklarını görüyorsunuz ve ‘Only Bitcoin‘ yahut ‘Only Ethereum’ ya da ‘Only what token’ gibiler. Lakin bu türlü olmak zorunda değil, zira büsbütün farklı şeyler çözüyorlar… Dünyanın en âlâ jimnastikçileri, dünyanın en düzgün beden geliştiricisinden çok farklı görünüyor. Her ikisi de yaptıkları işte inanılmaz lakin bir jimnastikçi mükemmel bir beden geliştirmecisi olamaz ve bunun karşıtı de… Farklı şeyler yapıyorlar ve birkaç olağanüstü projeye yer var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

“Yükseliş Geliyor”: 2 Altın Uzmanı, Bu Hafta Görülecek Düzeyleri Açıkladı

Eski OCC Lideri: Ripple Davası Bu türlü Sonuçlanacak! Ellerinde XRP Bulunanlar…