içinde

Bu Günlerde İzlenebilecek 4 Altcoin Analiz..btc,ftx,kucoin,tezos analiz..

BİTCOİN HABERLERİ
BİTCOİN HABERLERİ

Bitcoin (BTC), Aralık 2020’den bu yana en kötü haftalık kapanışını yapıyor.

Kripto piyasaları sıkı bir kontrol altında tutuluyor ve  10 Haziran’da Amerika Birleşik Devletleri’nden beklenenden daha yüksek bir enflasyon raporunun ardından satışlar hızlandı.

Bitcoin daha düşük seviyelerde destek bulabilir mi ve bu, belirli altcoin projelerinde alımları cezbeder mi? Duyarlılık iyileşirse yükselmesi muhtemel ilk 5 kripto para biriminin grafiklerini inceleyelim.

İşte Bitcoin ve bu hafta izlenmesi gereken 4 altcoin
Bitcoin (BTC)

Bitcoin GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Bitcoin, 10 Haziran’da trend çizgisinin altına düştü ve bu yükselen üçgen modelini olumsuz etkiledi. Ayılar satış baskısını sürdürdü ve fiyatı 11 Haziran’da 28.630 dolarlık güçlü desteğin altına çekti. 12 Haziran mum çubuğundaki uzun kuyruk, boğaların desteği 26.700 dolardan korumaya çalıştığını gösteriyor. Alıcılar fiyatı tekrar 28.630 dolarlık kırılma seviyesinin üzerine çıkarırsa, BTC/USDT çiftinin bir süre için 32.659 dolar ile 26.700 dolar arasında menzile bağlı kalabileceğini önerecektir.

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Tahminler!No Coins Selected

FTX Token (FTT), son birkaç aydır düşüş trendinde ancak RSI, düşüş ivmesinin zayıflayabileceğini gösteren pozitif bir ayrışma oluşturdu. Boğalar, fiyatı 9 Haziran’da 20 günlük EMA’nın (29 dolar) üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Ayılar, fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekti, ancak boğalar fazla zeminden vazgeçmedi. Boğaların sürekli alımları, fiyatı 12 Haziran’da direncin üzerine çıkardı. FTT/USDT paritesi 50 günlük SMA’ya (32 dolar) yükselebilir ve bu seviye aşılırsa yukarı hareket 35dolara ulaşabilir. Bu olumlu görüş, fiyat düşerse ve 25 doların altına düşerse geçersiz olabilir. Böyle bir hareket, düşüş trendinin bir sonraki ayağının başlangıcını önerecektir.

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Tahminler!
#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Tezos (XTZ), 9 Haziran’da 50 günlük SMA’nın (2.14 $) üzerine yükseldi ancak boğalar bu gücü geliştiremedi. Bu, ayıların daha yüksek seviyelerde aktif olduğunu gösteriyor. Ayıların güçlü satışı, fiyatı hareketli ortalamaların altına çekti ve XTZ/USDT çifti, 1.61dolar ile 1.45 dolar arasındaki kritik destek bölgesine düştü. Fiyat bu bölgeden geri dönerse, boğalar yine pariteyi 50 günlük SMA’nın üzerine itmeye çalışacak ve genel dirence 2,36 dolardan meydan okuyacak. Bu olumlu görüş, fiyat düşmeye devam ederse ve destek bölgesinin altına düşerse geçersiz olabilir. Bu olursa, parite düşüş trendine devam edebilir ve psikolojik 1 dolar seviyesine düşebilir.

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Tahminler!
#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)