içinde

Ja Rule, NFT Koleksiyonundaki Gelirle Bağış Yapacak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ja Rule, Black is Beautiful isimli koleksiyonla NFT pazarına katılan ünlüler ortasında yer aldı.

Rule, iş ortağı Herb Rice ile bir arada Jackson State University, Morgan State University, Hampton University, Spelman College ve Morehouse College üzere siyahi kültüründeki üniversitelere bağış yapacağını duyurdu. Ünlü rapçinin cümbüş firması ICONN Media da muadil bağışta bulunacak.

Seçilen her okulun Rule ve iş ortakları tarafınca özel bir bağı olduğu söylendi. Rule, bu işte The Paint House ile birlikte çalışacaklarını da aktardı. Rule’un bir kızı Hampton mezunu ve Rice’ın eşi ise Morgan State mezunu. Öbür üyelerden de bu okullarla özel bağları bulunanlar var. Rule, Bloomberg’e verdiği bir röportajda, bunlar bu sebeplerle seçtiğimiz okullar dedi. Bu yalnızca bir kıvılcım, biz başlıyoruz. Diğerlerinin da bu harekete katılmaları için dua ediyorum diye ekledi.

The Painted House Bu Harekete İnanıyor

The Painted Hause, gelecek jenerasyondaki yaratıcı zihinleri güçlendirmek için erişim, eğitim ve iç görü ile renk topluluklarına yardım etmeyi içeriyor dedi. Rule, yapacağı 50 bin dolar bağışa ek olarak da bu okullardaki sanatın gelişmesi için gayret harcayacak.

Rule bu mevzu hakkında şöyle dedi:

Siyah çocuklarımızın HBCU’lara giderken gurur duyması önemlidir

Floridalı sanatkarın çıkardığı bu koleksiyon 1000 ilüstürasyon içeriyor ve Amerika’da siyahi olmanın karışıklığını anlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Para Borsası Bitfinex, Bir Soruşturmayla Karşı Karşıya Kalabilir Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum Fiyatı Merge Yaklaştıkça Artıyor Webilginç Kripto Para Haber