içinde

Japonya’dan Bir İLK Shiba Inu’ya Destek !

Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, ay sonuna kadar Shiba Inu’ya (SHIB) destek ekleyeceğini söyledi. BitPoint Japan bugün popüler meme coin SHIB’i 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu.

shiba inu coin güncel anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Borsa, Shiba Inu’yu 30 Kasım’da trading için resmi olarak listeledikten sonra, Japonya’da popüler meme coin için destekleyen ilk kripto para borsası olacağını da kaydetti. BitPoint, token resmi olarak listelendiğinde hangi Shiba Inu işlem çiftlerinin mevcut olacağını henüz belirtmedi.

Crunchbase’e göre BitPoint Japan, 3 Mart 2016’da piyasaya sürüldü ve şu anda ülkedeki en iyi borsalardan biri. BitPoint, Japonya’da faaliyet göstermenin yanı sıra Tayland, Filipinler, Hong Kong ve Latin Amerika’da da hizmet sunuyor.

BitPoint Japan, SHIB Listelemesini Kutlamak İçin 4 Kampanya Duyurdu

BitPoint, yaklaşan Shiba Inu listelemesini kutlamak için 4 kampanya başlatıyor. İlk olarak borsa, 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar platformda bir hesap açan yeni kullanıcıları 1 milyon Shiba Inu token’ı (yaklaşık 9 dolar) ile ödüllendireceğini söyledi.

Bunun dışında, SHIB içeren bir yarışma başlatılacak. Bu kategoride, 10.000 yen (72 dolar) değerinde Shiba Inu satın alan 11 kullanıcı, mevcut fiyat üzerinden 903 dolar değerindeki 100 milyon SHIB’i paylaşmak üzere kuraya katılacak.

BitPoint Japan ayrıca, Shiba Inu token’larının listelenmesini kutlamak için bir sosyal medya kampanyası da oluşturdu. Kampanya dönemi 30 Kasım 2022 tarihinden 29 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek. Kampanya süresi boyunca BitPoint hesabını takip eden, kampanya tweet’ini beğenen ve retweet’leyen Twitter kullanıcıları kazananlar listesinde yer almaya hak kazanacak. Burada BitPoint bir kullanıcıyı 100 milyon SHIB ile ödüllendirirken, diğer 11 kullanıcı da 11.11 milyon meme coin’i paylaşacak.

Dördüncü kampanya için katılımcıların “BitPoint Japonya sayfasının en üstünde kaç Shiba Inu token’i yazıyor?” sorusunu doğru bir şekilde yanıtlamasını gerekecek. Yanıtlar 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar buraya gönderilecek. BitPoint Japan, soruyu doğru yanıtlayanlar arasından kurayla 11 kişi seçecek ve her biri 1.11 milyon SHIB alacak.

YouTube video

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kapatılan Rus Bitcoin borsasının Cüzdanında Yıllar Sonra Hareket..

Bitcoin ve Ethereum Analizi, 25 Kasım 2022