içinde

Jed McCaleb’in 114 Milyon XRP’si Kaldı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izleyen web sitesi Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’nun cüzdanında artık 114 milyondan az XRP kaldı.

Bilindiği üzere McCaleb, 2011’de Ripple üzerinde çalışmaya başladı ve 2013’te piyasaya çıktığında şirketin kurucu ekibinin bir üyesiydi. OpenCoin’i yaratma ve başlatma çalışmaları için kendisine 8 milyar XRP token’ı verildi. McCaleb daha sonra Ripple’ı 2014’te Stellar’a (XLM) odaklanmak için bıraktı. McCaleb geçmişte aldığı fonları belirli bir programa göre satmayı planladığını belirtmişti. O zamandan beri ara sıra XRP satıyor.

Eski Ripple CTO’sunun bakiyesini izleyen web sitesine göre, Jed McCaleb’in şu anda cüzdanında 110.871.334 XRP kaldı.

Bu miktarı ne kadar hızlı sattığına bağlı olarak 28, 26 veya 30 gün içinde tükenmesi bekleniyor. İlk seçenek her hafta 3.718.395 XRP satmasını gerektiriyor, ikincisi her ay ortalama 4.033.827 XRP satmasını gerektiriyor ve üçüncüsü McCaleb’in her üç ayda bir ortalama 3.523.447 XRP satması şartıyla mümkün.

Bununla birlikte, web sitesi sadece mevcut bakiyeyi gösteriyor ve Ripple’ın eski CTO’ya hala ne kadar borçlu olduğunu hesaba katılmamış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Para Piyasasında Son Durum 27 Haziran 2022 Webilginç Kripto Para Haber

XCarnival, Çalınan Fonların Yarısını Geri Almayı Başardı Webilginç Kripto Para Haber