Kanadalı Emlak Şirketi, Kripto Para Kabul Edecek Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para birimleri birçok alanda kullanılmaya başlandı. Son olarak Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche’den bir hamle geldi. Courtemanche, kripto para ödemelerini kabul edeceğini duyurdu. 

Yapılan bir basın açıklamasında şirket, işlemler için kripto para birimlerinden yararlanan artan sayıda müşteri tarafından kriptoyu entegre etme ihtiyacının gerekli olduğunu belirtti. Bunun yanında devam eden ayı piyasasına rağmen Courtemanche, kripto para birimlerini bir ödeme seçeneği olarak entegre etmenin doğru zamanının geldiğini belirtti. Kripto ödemelerinin kullanımı, Kanada’daki ve dünyadaki müşterileri etkileyecek.

Kanadalı Emlak Şirketi Courtemanche’den Kripto Para Hamlesi

Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche, kripto ödemelerini entegre ettiği için artık Bitcoin ile Kanada’da bir apartman dairesi satın alabilir.

Courtemanche konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Giderek daha fazla insan kripto para birimine yöneliyor. Ben sadece kriptoyu kabul edebilmek için basit ve etkili bir yol bekliyordum.

Ayrıca Courtemanche, kripto ödemelerinin güvenli ve güvenilir işlemler gibi avantajlardan bahsederek geleneksel ödeme seçeneklerine kıyasla ek avantajlar sağladığını belirtti. 

Ek olarak, kripto işlemlerinde aracıların ortadan kaldırılmasının daha fazla insanı farklı varlıkları benimsemeye teşvik edeceğini belirtti. 

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir