Karbon-Nötr Odaklı Bitcoin Madencilik Havuzu Terra Pool Resmen Başladı Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

DMG ve Argo Blockchain ortaklığındaki yenilenebilir enerji odaklı Bitcoin madencilik havuzu Terra Pool resmen başladı.

DMG tarafından Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre, havuz için yapılan testler sona erdi ve havuz resmen başlatıldı. Terra Pool, %100 temiz ve yenilenebilir enerjili güç kaynakları elde etmeyi ve madencilik için temiz enerji kullanımını hedefliyor.

Söz konusu açıklamada havuzun her yıl üçünü taraf bağımsız bir denetim şirketi tarafından denetleneceği ve katılmak isteyen madencilerin havuzun temiz enerji gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığının tespit edebilebilmesi için havuzun güç kaynaklarının doğrulanacağı ifadeleri yer aldı. DMG CEO’su Sheldon Bennett konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Terra Pool, geniş ölçekte çalışabilmesi için kapsamlı bir şekilde test edildi ve DMG’nin madencilik operasyonlarının bel kemiği haline geldi. (…) Daha iyi ölçeklendirilmiş bir Terra Pool, piyasaya hazır, “yeşil” ve temiz madencilik ile çıkarılmış Bitcoin sağlayacak.

Bilindiği gibi, Bitcoin enerji FUD’unun ardından Bitcoin madencileri yenilenebilir kaynaklara yönelmiş ve sektörün önde gelenleri bu alandaki girişimlere yatırımlarını duyurmuştu. Terra Pool, söz konusu alandaki son girişim oldu.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir