içinde

Kim Kardashian, EthereumMax Davasının İptalini İstedi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kim Kardashian’ın avukatları, EthereumMax (EMAX) kripto parasını teşvik ettiği argümanıyla Kardashian’ın da içinde bulunduğu toplu davanın iptali için karşı dava başlattı.

Kim Kardashian’ın 2021 yılında EthereumMax’ı toplumsal medya aracılığıyla tanıtarak yatırımcıları yanlış yönlendirdiği tez edildi. Kim Kardashian’ın da içerisinde yer aldığı toplu davada 10 bireye dava açıldı. Kardashian’ın hukuk grubu, Kim Kardashian ve öbür Amerikalı ünlüleri gaye alan toplu dava şikâyetinin iptali için bir dava açtı.

Kim Kardashian Toplu EthereumMax Davasına Karşılık Verdi

Kardashian, Haziran 2021’de EMAX projesini tanıtan Instagram öykü gönderileri yayınlamıştı. Tanıtım akabinde EthereumMax’in pahası daha sonra kıymetli ölçüde düştü ve birçok kişi elinden çıkardı.

Yatırımcıları yanlış yönlendirdiği tez edilen Kardashian, Floyd Mayweather ve başka sekiz kişinin listelendiği özgün mahkeme evrakında; şirket yöneticilerinin ünlü destekleyicilerle işbirliği yaparak token ve tokenlerin çoğunluğu üzerindeki denetimleri hakkında aldatıcı açıklamalar yaptığını tez edildi.

Kardashian’ın hukuk grubu ise toplu dava davasının reddini savunarak, influencer’a yöneltilen on teze karşılık verdi. Kardashian avukatlarının hazırladığı evrakta, davacıların elinde Kardashian’ın Instagram gönderileri için gelir elde ettiğine dair ispat eksikliği olduğu ve EMAX’ı tanıtmak için Ethereum’da (ETH) ödeme yapıldığına dair argümanlarının temelsiz olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Voyager İflasıyla ABD’deki Bayan Futbolcular Risk Altında Webilginç Kripto Para Haber

MAS, Stablecoin Yasası için Halka Danışacak Webilginç Kripto Para Haber