içinde

Klayn Yöneticisi: Metaverse’nin Başarısı Web2’ye Bağlı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Klaytn Foundation’ın yöneticisi Sam Seo, Web2 şirketleri teknolojiyi eser ve hizmetleriyle harmanlayabilirse metaverse’ün muvaffakiyetinin daha kolay olacağını savunuyor.

8 Ağustos’ta Kore Blockchain Haftası’na (KBW) katılan Sam Seo verdiği bir röportajda, Web3 ve metaverse projelerinin çoklukla ana akıma hitap ettiğini, zira bu hususla pek de alakalı olmayan insanların ismini yeni duydukları hizmet ve teknolojileri kullanmaya tereddütlü olduklarını söyledi.

Klaytn Foundation’ın Yöneticisi Sam Seo

Klaytn Foundation’ın Yöneticisi Sam Seo: Metaverse’e Web2’ye Bağlı

Blockchain ve metaverse kesimi son periyotta süratli büyümeye devam ediyor. Yeni şirketlerin bu alanda değerli yatırımlar yapması ile birlikte gelişimi hızlanan bölüm, beraberinde birçok soru işaretini de getirmiş durumda. Klaytn Foundation’ın yöneticisi Sam Seo ise bu gelişimin kıymetli bir kısmının Web2’nin dayanağı ile gelebileceğini düşünüyor. Seo husus hakkında yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer verdi:

Zor olsa da, Web3 teknolojilerini Web2 platformlarına uyarlamak, kitlesel bazda benimsemeyi sağlamanın bir yolu olabilir. Yeni fikirler, bilhassa Güney Kore’de toplumsal medya uygulaması olan Kakao üzere Web2 platformlarıyla birleştirilirse, yeni hizmetler için bu yeni fikirlere, sıfırdan başlamaktan daha kolay olacaktır.

Klaytn’ın blok zinciri bilhassa metaverse, GameFi ve yaratıcı iktisat uygulamalarını kapsamaktadır. Bu Güney Kore’deki proje örneklerinin en büyüklerinden biridir. KBW’deki konuşmasında Seo,

İnsanların bu teknolojiyi kullanmasında tereddütlü olacaklarını bilecek kadar akıllıyız zira her ne de olsa bir ödeme yapmak zorunda kalacaklar. Bu yüzden gaz fiyatlarının mümkün epeyce düşük olması için çalışıyoruz. Böylelikle insanların bu alana girmesini kolaylaştırabiliriz. Bu bizim fikrimiz ve bu yüzden buna uğraş ediyoruz.

Seo ayrıyeten, Klaytn’in bu yıl içinde blok zincirinde gelişmeyi teşvik etmek için geliştiriciler için araçlar içeren açık kaynaklı bir Metaverse paketi sunacağını da açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tencent’in NFT Pazaryeri Huanhe, Frene Basıyor Webilginç Kripto Para Haber

Tron TVL’si Temmuz Ayında 6 Milyar Dolara Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber