içinde

Kodi Nedir? KODI Coin Ne İşe Fayda?

Kodi nedir? Kodi (KODI), kullanıcılara eşsiz bir tecrübe sunmayı amaçlayan bir kripto para ünitesidir. Bu makalede Kodi nedir, ne sunar. KODI coin nedir, ne işe fayda, nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği soruların cevaplarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Kodi nedir? Ne işe fayda?

Kodi, birinci kripto para ünitesi tabanlı cümbüş ağıdır. Kodi, bir yan işletme olacak olan “PITCH” olarak bilinen tek duraklı bir Reklam/Pazarlama Ajansı işletiyor. Ayrıyeten her iki kuruluş da direkt KODI token sahiplerine yarar sağlayan bir kullanım durumuna odaklanacak.

KODI coin nedir?

Kodi Coin, mukaveleden kaynaklanan teknik zorluklar yaşadı. Maalesef uygun sonuç vermeyen Kodiak isimli bir tokeninin tanıtım teşebbüsünden doğdu.

Kararsız kalan şirket, meseleleri çözmeye devam etti, süratle markasını değiştirdi. Bu sefer Kodi Coin (KODI) ismi altında kripto parasını yine piyasaya sürdü.

Kripto para, Binance’de fiyat ödemek ve ticaret yapmak için kullanılan Binance Coin (BNB) mükafatları sağlayarak uzun vadeli varlıkları teşvik ediyor.

Kodi nasıl çalışır?

Kodi Coin (KODI), cümbüş ağı aracılığıyla eşsiz bir tecrübe sunar. Buna nazaran cümbüş alanı, yatırımcılara mükafatlar kazanmak, öbür kullanıcılarla toplumsallaşmak ve yatırım yapar. Bununla birlikte öğrenmek ve kripto para ünitesi projelerine aşina olmaya sağlar.

Şirket ayrıyeten yan şirket olarak Pitch isminde bir pazarlama ajansına sahip olmayı planlıyor. Bu lansman, projeye birinci reklam ajansını vererek BSC ağındaki kıymetli bir boşluğu dolduracak. Platformlarını yatırımcıların kripto para ünitesine yatırım yapmaları için inançlı bir yer haline getirmeyi amaçlıyor.

Pitch, kripto alanı dışında kademeli olarak bir isim yaptı. Öncesinde kripto para ünitesi pazarlama tahlilleri sağlayarak başlayacak. Tamamı kendi bünyesinde üretilecek olan görüntü ve ses hizmetlerinin yanı sıra afiş ve reklamlar sunacak.

KODI coin nasıl alınır?

Kodi, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. KODI coin şu anda LBank, PancakeSwap (V2) üzere borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir formda oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak KODI coin satın alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bu Hafta Bitcoin İçin İzlemeniz Gereken Olaylar ve Metrikler!

KOK Nedir? KOK Coin Ne İşe Fayda?