içinde

KOK Nedir? KOK Coin Ne İşe Fayda?

KOK nedir? KOK, global içerik sanayisini ve blok zinciri teknolojisini entegre ederek iş modelini yenilemeyi hedefler. Bu makalede KOK nedir, ne sunar? KOK coin nedir, ne işe fayda, nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği sorulara cevap vereceğiz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

KOK nedir? Ne işe fayda?

KOK PLAY, yapay zeka, büyük bilgi ve blok zinciri teknolojisinin birleşimiyle oluşturulmuş merkeziyetsiz platformudur.

Dijital içerik pazarı yıllardır patlama yaşıyor. Ek olarak bunda Apple, Google, Netflix ve benzerleri üzere klasik içerik platformları büyük rol oynadı. Tıpkı vakitte vakitle tesirleri arttı. ilgi üzerindeki tüm gücü ve monopolleri ellerinde tutmaları uygulamaları giderek daha adaletsiz oldu. Bu nedenle hizmetlerinin fiyatlarını artırmayı ve onlara karşı çıkacak gerçek bir rakip olmadan içeriği istedikleri halde dağıtmayı göze alabilirlerdi.

Bu, birtakım üst etraflarda telaşlara neden oldu. Bu da Ağustos 2021’de Kore’de kabul edildi. Google’ın uygulama içi ödemeleri dünya çapında birinci kere yasa dışı hale getiren bir yasa tasarısına yol açtı. Hükümetlerin oyun alanını düzleştirmesini beklemek muhtemelen yakın vakitte gerçek sonuçlarla sonuçlanmayacak. Bu nedenle merkeziyetsiz blok zinciri bölümü, işleri daha uyguna götürmeyi amaçladı. Kendi projeleriyle bir baht vermeye karar verdi.

Bunun bir örneği, adil, açık, şeffaf ve herkese açık olmayı hedefleyen bir içerik platformu olan KOK isimli projedir. Bilhassa Proje, eşit fırsatlar sunmayı ve üreticilerin uygun tanınma, adil tazminat alabilecekleri ve topluluklarıyla ilişki kurabilecekleri ve toplulukların neye erişeceklerine kendileri dışında kimsenin karar vermeksizin çok çeşitli içeriğe erişebilecekleri bir ekosistem yaratmayı amaçlamakta.

KOK coin nedir?

KOK coin KOK’in mahallî tokenidir. Kullanıcılar KOK tokenini tutarak, içerik sergileme sırası, yatırım, fiyat fiyatları, küratör/yaratıcı mükafatları kazanır. Daha fazlası üzere karar vermede yardımcı olacakları projenin idaresine katılma yeteneği de kazanırlar. Ek olarak platform içi suistimal, uygunsuz içerik, telif hakkı ihlalleri ve benzerleri üzere bahislerin ele alınacak. Kelam konusu olduğunda, idare organı olarak kullanılacak.

KOK nasıl çalışır?

KOK, açık, adil ve şeffaf bir ekosistem sunmak isteyen merkeziyetsiz bir dijital içerik platformudur. Yani içinde, içerik oluşturucuları ve topluluk üyelerini misal halde davet ederek birbirleriyle direkt ilişki kurmalarını istiyor. Buna nazaran içerik oluşturucular topluluk için içeriklerini oluşturdu. Topluluk onları destekleyecek ve içeriklerini satın alacaktır.

Amaç, kullanıcıların artık merkezi platformlarda müsaade verilmeyen bir formda kendilerini tabir eden yaratıcı özgürlük için bir alan yaratmaktır. KOK token sahipleri, telif yüzdesi, komite oranı, kitle fonlaması, içerik derecelendirmesinden sorumlu olacak. Türevler oluşturma, metaverse ve GameFi’ye gerçek gelişme ve daha fazlası üzere şeyleri belirleyerek projenin idaresinden sorumlu olacak.

KOK coin nasıl alınır?

KOK, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. Kripto para şu anda Bybit, KuCoin, Gate.io, ZB.COM üzere borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir biçimde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak KOK coin satın alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kodi Nedir? KODI Coin Ne İşe Fayda?

Bitcoin, DOGE, ADA ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Düzeyleri Çıktı!