içinde

KONYA SPOR 100. Yıl SONER SARIKABADAYI – DEMET AKALIN KONSERİ ARASI DEV HAVAİ FİŞEK ETKİNLİĞİ ! Konya Stadyumu nerde ?

spor
spor

Konya spor 100. yılını 9 günlük konser etkinlikleriyle kutlamakta.

İlk gün 12.06.2022 tarihi ile gündüz stad önü festival alanında Ece SEÇKİN,Akşam 20:00 saatlerin de ise Konya stadında ilk olarak Soner Sarıkabadayı arkasından Demet Akalın sahne aldı bu sırada Konya Spor Başkanının süpriz havai fişek gösterisi ekranlarınızda..

YouTube video

Soner Sarıkabadayı Konser Görüntüleri Konyaspor Yüzüncü Yıl Konseri

YouTube video

DEMET AKALIN DAYANAMADI STADA İNDİ ! KONYA SPOR 100 YIL KONSERLERİ DEMET AKALIN HALKIN İÇİNDE

Konya spor 100.Yıl konserinde sahne alan Demet Akalın sahnenin izleyicilere uzak olmasına değinmesinden hemen sonra stada indir.Halı sahayının dör bir yanını dönerek şarkı söyledi işte o anlar..

YouTube video

Konya Stadı’nın adı ne? Konya Stadı nerede, kapasitesi ne kadar? Konya Stadı kaç kişilik?

22 Haziran 1922 yılında kurulan Konyaspor Kulübü kurulduğu yıllarda Konya Gençlerbirliği adı ile tanınmıştır. 1956 yılında bugünkü isminin Meramspor, Selçukluspor ve Çimentospor ile birleşerek almıştır. Günümüzde İttifak Holding Konyaspor olarak sponsorluk anlaşması gereği isimlendirilen Konyaspor maçlarını yeni modern stadında maçlarını oynamaktadır.

Konya Stadyumu nerede?

17 Ekim 2012 yılında temeli atılan ve 13 Eylül 2014 tarihinde temeli atılan stadyum Konya merkezdedir. Parsana Mahallesi Kaletaş Caddesinde yer alan Konya stadyumu merkez Selçuklu ilçesindedir.

İçerisinde stadyum ve spor salonları ile bir kompleks olarak hizmet vermektedir. Konya Stadyumu’na raylı sistem, otobüs ve minibüs seferleri ile kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Konya Stadyumu’nun adı ne?

Konya’da 2014 yılında yeniden açılan stadyumun geçmişte farklı isimleri olmuştur. Bunlar Konya Arena ve Torku Arena’dır. Stadyumun güncel ismi ise Konya Büyükşehir Stadyumu’dur.

Konya Stadyumu’nun kapasitesi ne kadar?

Toplamda 400.000 metrekare alanda kurulu olan Konya Büyükşehir Stadyumu 128 güvenlik kamerası ile kontrol edilmektedir. Konya Büyükşehir Stadyumu’nun günümüzdeki kapasitesi 42 bindir.

Konya Büyükşehir Stadyumu’nun 920 araçlık açık otoparkı ile 600 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunmaktadır. Yine otobüsler için 6 araçlık kapalı, 15 otobüs için de kapalı otoparkı mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bu Kaliforniya Plakasının Değeri Neden 24 Milyon Doların Üzerinde? NFT ile Alakası ne ?

BİTCOİN HABERLERİ

Bitcoin İçin Geri Sayım Başladı: 5 Analist Bunları Bekliyor!