içinde

Kripto Analitik Firması, Ethereum’un Performansını Kıymetlendirdi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto analitik firması Santiment, Merge öncesi Ethereum’un performansını kıymetlendirdi.

Santiment, Ethereum’un proof of work algoritmasından proof of stake’e geçişinden evvel akıllı mukavele platformunun gidişatını ele aldı.

Ethereum’un test ağındaki son etabının akabinde varlığın kıymeti 1.900 doların üzerine çıktı. Ethereum gelişticileri, beklenen yükseltmenin 15-16 Eylül’de gerçekleşeceğini açıkladı.

Kripto Analitik Firması Ethereum’u Ele Aldı

Santiment, hem Ethereum’un hem de altcoin’lerin genel performansını kıymetlendirdi. Şirkete nazaran ralliye rağmen, yatırımcılar ani bir çöküş riskini alacak kadar coşkulu değiller.

“Ethereum’un %80’lik fiyat artışı son 30 gün içinde büyük sükse yaptı. Bununla birlikte büyük bir coşku da kelam bahis değil, bu da işlerin düzgüne gidebileceğinin bir işareti”

Santiment, varlık hakkında iki başka müşahedede bulundu ve Ethereum’un yükselişe devam edebileceğini belirtti.

“Ethereum, Çarşamba günkü açıklanan TÜFE’nin akabinde 1.880 doların üzerinde çıktı.

Ethereum’un bu ayki en yüksek bedelleri 100.000 doların üzerindeki iki büyük ETH süreciyle geldi. Bu da balinaların ETH biriktirdiğini gösteriyor”

Analitik firması, hafta başında Ethereum’un geçtiğimi ay ortalama 546.000’den fazla günlük etkin adres sayısına ulaşarak, yılın en yeterli düzeyine geldiğine dikkat çekti.

“Ethereum, iki aydır birinci sefer 1.800 doların üzerine çıktı. ETH ağında sürece giren ve daima artan adres sayılarında yaşanan artışla güzelleşmenin devam etmesi, Bitcoin’in nispeten istikrarlı bir biçimde devam etmesiyle ve FOMO’nun hafifletilmesine bağlı olacak”

Ethereum, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap datalarına nazaran 1.990 dolar üzerinden süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tecrübeli Trader, Ethereum Merge’i Sebebiyle Yaşanan Heyecanın Tehlikeli Olabileceğini Düşünüyor Webilginç Kripto Para Haber

BlueBenx, Akın Sonrası Para Çekme Süreçlerini Durdurdu Webilginç Kripto Para Haber