içinde

Kripto Fest 2022 Güçlü PSM’de Kapılarını Açacak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından ICRYPEX’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek Kripto Fest 2022 başlıyor.

Kripto para yatırımcıları ve teknoloji tutkunlarını bir ortaya getiren şenlik, 20-21 Ağustos’ta, fiyatsız olarak İstanbul Şiddetli PSM’de gerçekleştirilecek.

Kripto Fest 2022 İstanbul’da Düzenleniyor

20-21 Ağustos’ta, fiyatsız olarak İstanbul Güçlü PSM’de gerçekleştirilecek şenlik, Avrupa’nın en büyük kripto şenliği olma özelliğiyle öne çıkıyor. Kripto Fest’te iştirakçiler, molalardaki müzik dinletileri ve ikramların yanı sıra, birinci günün sonunda gerçekleştirilecek Mahmut Orhan konseriyle keyifli vakit geçirebilecekler. Ayrıyeten, CEO’lar, gazeteciler, ekonomistler ve alanında başarılı birçok isim şenliğe iştirak sağlayacak.

ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer’in başta olmak üzere, gazeteci ve ekonomist Emin Çapa, global stratejist Şant Manukyan, Türkiye’nin sayılı ekonomistlerinden Selçuk Geçer, NFT alanındaki başarılı işleriyle konuşulan karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve teknoloji müellifi Ahmet Usta üzere alanında uzman bireyler, konuşmalarıyla sahne alacak.

ICRYPEX’in uzman grubu ve yönetici takımının da bulanacağı şenlikte blockchain, metaverse, NFT ve finans dünyasının geleceği üzerine konuşma ve paneller düzenlenecek. Fiyatsız olarak düzenlenen Kripto Fest 2022’ye katılanlar konserleri, stand-up şovlarını ve sahne gösterilerini da takip etme talihi bulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Buenos Aires, Ethereum Node’ları Kurmayı Planlıyor Webilginç Kripto Para Haber

Alacaklılar, Celsius’un Bitcoin Satmasına Karşı Webilginç Kripto Para Haber