içinde

Kripto Kredi Platformu Celsius Network’ten İflas Başvurusu Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayraklarını çekmeye başladı. Kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital ile başlayan iflas başvuruları Kripto borç verme platformu Celsius Network‘e kadar uzandı. Geçtiğimiz aylarda müşterilerinin para çekme işlemlerini durduran Celsius Network bu kez iflas başvurusunda bulundu.

Celsius Network de İflas Başvurusunda Bulundu

Kripto piyasasında yaşanan düşüş birçok kripto şirketini etkiledi. Birçok şirket iflas başvurusunda bulunmaya başladı. Son olarak bu şirketlerden birisi de Celsius Network oldu.

New York’un Güney Bölgesi’nde 11 iflas başvurusunda bulunan Celsius Network, yaptığı açıklamada, işlerini istikrara kavuşturma ve tüm paydaşlar için değeri en üst düzeye çıkaran kapsamlı bir yeniden yapılandırma işlemini tamamlama fırsatının sağlanması için gönüllü olarak iflas başvurusunda bulunulduğunu aktardı.

Geçtiğimiz haftalarda şirketi yeniden yapılandırmak için Celsius Network, Kirkland & Ellis hukuk şirketinden Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den avukatları işe almıştı. Celsius Network ayrıca daha önce Aave ve Maker’dan aldığı borçları kapatmış ve Compound’a olan borcunu da ödeyerek önemli bir yükten kurtulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin’in Toplumsal Hakimiyeti, 2022’nin En Yüksek Düzeyine Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber

Brezilya Kongresi’nden Kripto Yasa Tasarısını Erteleme Kararı Webilginç Kripto Para Haber